Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről, beszélgethetnék valakivel?

Figyelt kérdés

A volt párom 2 hónapja szakított velem, azóta próbálom feldolgozni ezt. Kezdetben depressziós lettem emiatt, pszichológushoz is jártam, de már úgy érzem hogy jobb a helyzet. Próbálok ismerkedni más fiúkkal/férfiakkal de mégsem érzem azt hogy bárki mással jó lesz majd. Pár napja megint rám tört az a szörnyű érzés hogy nincs senkim és megint nem tudok mit kezdeni magammal. Ráadásul most kiderült, hogy akikről azt hittem hogy a barátaim és számíthatok rájuk azok mégsem azok. Persze vannak barátnőim akikkel tudok beszélgetni, de valahogy semmi sem az igazi.

Más is volt már ilyen helyzetben?

Hogy dolgoztatok fel egy több mint 1 éves kapcsolatot?

Szeretném, ha valaki megosztaná velem a tapasztalatait és segítene nekem. :(

19/L



2017. máj. 20. 00:08
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, idővel tudtam csak feldolgozni és elfelejteni. De ha a megérzésem nem csal idővel megint egy olyan helyzetbe fogok kerülni, hogy fel kell dolgoznom valamit amit nagyon nem szeretnék.
2017. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni, hogy neki azóta új barátnője van és nekem ez nagyon fáj, hogy ő már képes mást szeretni.
2017. máj. 20. 00:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod.
2017. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem baromira nem jó ötlet ilyenkor ismerkedni, ha még ilyen sebekkel küzdesz...még csak elmélyíted azokat a sebeket, vagy újakat szerzel...


ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj

a barátokkal kapcsolatban, meg legalább felismerted, hogy mégsem azok, de sajnos nem a legjobb helyzetben


24F

2017. máj. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Idő kell hozzá, és nem szabad folyton rajta rágódni, neten chevkolgatni, stb.


Nekem 5+ éves feldolgozása például 1.5 évembe került, ne légy türelmetlen.

2017. máj. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez magától fog megoldódni. Megvan a "lecsengési" ideje, amit nem fogsz tudni meggyorsítani semmilyen módon. Beszélj róla olyanokkal, akikben megbízol, írjál róla naplót és vond le a következtetéseidet.


A legrosszabb, amit ilyenkor tehetsz, az az ismerkedés, mert eltereli ugyan a gondolataidat, de később úgyis előtörnek, méghozzá kamatostól. Ráadásul, ha így jössz össze valakivel, még őt is becsapod (még ha nem is szándékosan), hiszen az érzéseid még mindig az exed körül kavarognak.

2017. máj. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Gyere, súgd meg a lelked gondját. Majd kiheverjük együtt. Csak vicceltem. Na mi a baj?
2017. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem írhatsz tavaly ilyenkor ugyanebben a helyzetben voltam, neki is lett uj barátnője egy hónap utan en meg sokáig szenvedtem.

19/L

2017. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, lehet tudok néhány okosságot mondani.

22N

2017. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!