Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri próbálkozni visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri próbálkozni visszaszerezni a volt barátnőt?

Figyelt kérdés
Elhagyott,sok időt voltunk együtt,azt mondja hogy már nem szeret engem.Ha élőben odamentem hozzá meg úgy éreztem hogy nem vagyok számára közömbös.De folyamatosan azt mondja hogy igen. Holott mikor odamentem hozzá beszélgetni,mintha örült volna mikor meglátott és mosolygott.Hosszú idő után ha esetleg nem szeret valóban,érdemes megpróbálkozni hogy újra megszeressen? De már azt sem tudom hogy hogyan vagy mit csináljak.
2017. máj. 22. 22:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok hagyni,egyszerűen nem akar velem kommunikálni,pedig ha már beszélnénk jobban érezném magamat.De az hogy csak eltűnik....mintha meghalt volna....azt sem tudom mivan vele :(
2017. máj. 23. 00:46
 12/16 anonim ***** válasza:
Na en uezt tettem. Azért mert ugy gondoltam azzal csak állandóan hitegetem ha "barátságos" vagyok. Azután lettem vele ujra beszélő viszonyban amikor mar lett új kapcsolata. (es nekem is) Joban vagyunk es mindenki szereti a párját azóta is. Az meg elmúlt.
2017. máj. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak. Látszik hogy nagy törés ez neked. De hidd el hogy lesz új életed új kapcsolatod. Mi is ennyi idősen szakítottunk. En szakítottam. Nekem is olyan volt mint a gyász. Szar de nem volt értelme, tudtam hogy a kapcsolatunk ha meg tartana is valameddig, nem örökre. A következő lépés az lett volna nálunk hogy babat vállalunk osszehazasodunk stb de en mar kb. ugy neztem a volt paromra mintha a legjobb barátom lenne. Abban igazad van hogy a lángoló szerelem elmúlik de nekem azota lett egy masik kapcsolatom ami szinten lassan 10eve tart es soha soha nem ereztem azt amit az elozoben. Sokkal jobb, mas es eszem ágában sincs kikelni belőle sem a páromnak. (remélem)

Remélem elhiszed nekünk hogy lesz majd olyan akivel menni fog de előtte sajnos a lánynak es neked is le kell zárni ezt. O igy dolgozza fel hogy nem keres te meg ezt tiszteletben kell hogy tartsd.

2017. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok lezárni. Azt akarom hogy együtt legyünk újra.Az az igazság hogy bekavart egy másik férfi,akiből végülis nem lett vele semmi(csak találkoztak),de így hogy nem lett belőle semmi sem akar most tőlem semmit.Bár ha most odamentem hozzá és azt láttam hogy csak mosolyog rám és olyan fura volt,minhta az első randin lett volna,zavarban volt. Pedig hát ismerjük minden titkát is egymásnak,mert megbeszéltünk mindent. Ha közömbös lennék akkor szerintem nem így viselkedett volna nem? Plusz még mellette a derekát és átfogtam és nem úgy tűnt hogy egyből ki akarna ugorni a kezeim alól...
2017. máj. 23. 10:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége? :)
2017. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A vége az lett h vége 😁
2020. jan. 6. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!