Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Önzőség ha igy érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség ha igy érzek?

Figyelt kérdés
Fel elve lett vege a kapcsolatomnak.Egyszeruen nem tudok tovabblepni,nem tudom feldolgozni azt hogy azt mondta mindennel jobban szeret es elhagyott.Annyira boldog kapcsolat volt.Önzőség ha probalom azt hinni hogy nem elhagyott hanem meghalt?
2017. máj. 24. 21:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De jó tanácsok... van szerintetek a kérdezőn egy gomb, amit megnyom, és egyből elfelejti, meg túlteszi magát rajta? Nyilván nem jókedvében szomorú és boldogtalan. Kicsit több empátiát már emberek...


Kérdező, ha neked így könnyebb, tekints rá halottként. Ha ennyire szeretted, nyilván nagyon nehéz elfelejteni, és ha csak így tudsz rajta túllépni, tedd azt. Én is úgy voltam vele anno, hogy jobb halottként gondolni rá, mint egy hazug szemétként, akivé a kapcsolat végén alakult át. Közhely, de tényleg csak az idő fog segíteni. :/

2017. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!