Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk férfiak? Volt mar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak? Volt mar hogy elore szoltatok a baratotoknak, haverotoknak hogy az uj noje ugyis elfogja hagyni? Mivel konmyuverunek iteltetek meg es el is hagyta a cafka.

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő elhagy valakit, mert nem jó neki, akkor cafka?

Milyen színvonal ez, már megbocsáss?

2017. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felrekefelosen hagyja el. Mivel nem a huseg mintapeldanya.
2017. máj. 26. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze...eszükbe sem jut, hogy esetleg ők nem megfelelőek.

Kettős mérce.

2017. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma ez megy. Megunja.tovabball mert az uj irant kib a szott nagy fellangolast erez. Amit szerelemnek nevez.
2017. máj. 26. 17:35
 5/7 A kérdező kommentje:
En is hagytam el nom 5 ev utan. Hiaba mukodott es szerettem nagyon. Gond csak velem volt. Mentem a farkam utan. A hormonok mukodeset hagytam magamon felulkerekedni.
2017. máj. 26. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:

"En is hagytam el nom 5 ev utan. Hiaba mukodott es szerettem nagyon. Gond csak velem volt. Mentem a farkam utan. A hormonok mukodeset hagytam magamon felulkerekedni."


- És te is fellángolást/szerelmet éreztél akkor, vagy csak kimondottan a szex miatt szakítottál?

Megbántad, hogy vége lett?

(hasonló szituban vagyok, ezért kérdezem. Még az 5 év is stimmel)

2017. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bantam meg eddig. Fellangolasbol lett szerelem. Mint altalaban mindenkinel. De o meg tobb az elozonel. Tud fozni is es erzelmi dolgokrol meg tobbet lehet beszelgetni. De megegyszer leirom. Nem volt vele semmi bajom. Es el se laposodott. Csak megismertem az uj not es mivel uj volt ezert inditott be ezert kellett. De tudom ot is meg fogom unni egyszer vagy o engem.
2017. máj. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!