Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Fordult már elő veletek olyan, hogy szakítás után értettétek csak meg, hogy miért történt?

Figyelt kérdés
Hogy utána esett csak le, hogy mi is volt a nő problémája? Mesélnétek?
2017. jún. 4. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. De nem lepett meg.
2017. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem lepett meg?
2017. jún. 4. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Rengeteg időnek kellett eltelnie, mire rájöttem, hogy én pontosan miben hibáztam.


Hülye voltam, és ennek kőkeményen megfizettem az árát.

2017. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Az én párom azért hagyott el,mert nem figyeltem oda rá eléggé,sem az érzéseire. Ha ő mondott valami kedveset, természetesnek vettem (önbizalomhiányos vagyok) és nem viszonoztam. A páromnak elege lett és szakított velem. Eleinte nem értettem,gondoltam majd megnyugszik, csak női hiszti, aztán rá kellett jönnöm, mikor már ő nem keresett, hogy ennek tényleg vége.

Amikor hiába vártam az üzenetet,nem jött, amikor magányosan aludtam esténként akkor tudatosult bennem,hogy elcsesztem..

Nem csináltam semmilyen hülye taktikát,tudtam,hogy az a baja,hogy azt érezte nem akarok vele lenni és a viselkedésem alapján én is ezt gondoltam volna.Szóval én újra kerestem,elhívtam beszélgetni.Ő szerencsére igent mondott,bár féltem az elutasítástól.

Vittem neki egy nagy,gyönyörű csokor virágot,bonbont. Összeszedtem a bátorságom és elmondtam neki őszintén,hogy elcsesztem,béna vagyok,sajnálom. Hogy igenis érdekel és fontos nekem, hogy hiányzik az életemből. Úgy voltam vele,ha elutasít, legalább megpróbáltam, hiszen miattam alakult így,mert nem éreztettem vele semmit. Ő mondta, hogy nagyon bántotta a viselkedésem és idő kell neki, én ez idő alatt folyamatosan a kedvében jártam, nem győztem bókolni neki, kedveskedni apróságokkal. És láss csodát: visszajött hozzám.

Egy életre megtanultam, hogy egy kapcsolat nemcsak abból áll,hogy együtt alszunk, szexelünk, programozunk. Igenis kell a nőnek a törődés, a meglepetések , spontanitások, kisebb ajándékok (egy szelet csoki,egy plüssfigura,tehát nem nagy dolgokra gondolok). A szavak, a bókok.

Ennek már vagy 2 éve, azóta is boldog kapcsolatban élünk,el sem tudnám képzelni az életemet mással.

2017. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Tök jó sztori! Hány évesek vagytok?

Én a megértést nem kaptam meg soha, ha problémám volt, soha nem értette meg, azt mondta, hiszti, vagy támadásnak vette.

2017. jún. 4. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló mint a 4-es válaszolóhoz, csak én nem vittem virágot és a jó istennek se volt hajlandó visszafogadni, hiába fogadkoztam, és gondoltam is úgy :/

De láss csodát, ezek szerint van akinél van értelme, ezt jó tudni.

2017. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!