Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egyik volt párotok írna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik volt párotok írna nektek egy levelet ami egyfajta szerelmi önvallomás akkor milyen esetben nem válaszolnátok neki, ha nektek már közben több mint másfél éves kapcsolatotok van?

Figyelt kérdés

A levélben tartalma arról szólna, hogy minden amit a kapcsolatotok alatt és után nem mondott ki vagy nem merte kimondani.

Teljes mértékben ignorálni akarjátok már az életetekből mert nem akarnátok, hogy hiú ábrándokat tápláljon vagy mert már nem hatna meg titeket egyáltalán és nem is érdekelne mit ír?

Tegyük fel, hogy nem haraggal váltatok el csak sok volt a kimondatlan, megbeszéletlen tüske és ti szakítottatok.


2017. jún. 8. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Értékelném, hogy vette a fáradtságot, de nem találna viszonzásra. A kérdéshez hasonlóan nekem is másfél éves boldog kapcsolatom van, így nem ingatna meg, vagy kavarna fel ilyesmi. Pár exemmel barátilag tartom a kapcsolatot, ha ők írnának ilyet, akkor a lehető legudvariasabban válaszolnék. Valószínűleg aggódnék is, mivel a kapcsolatnak nem véletlenül lett vége, és az, hogy most ez feljött benne számomra arra utalna, hogy problémája van az életében, meg van zuhanva. Az, hogy barátilag folytatnánk-e a beszélgetéseket rajta múlna. Ha felkavarják a beszélgetések, találkozások, akkor minimálisra venném ezeket, kis távolságot tartanék, mert nem akarok neki rosszat.

Ha olyan exem lenne, akivel nem vagyunk baráti viszonyban, akkor kicsit nyersebb lennék, és teljesen ignorálnám a továbbiakban.

2017. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Semmiképp se válaszolnék, szerintem el se olvasnám, max az elejét, aztán mikor látnám, hogy mi ez, akkor hagynám a fenébe. Mi értelme? Mire menne bármiféle válaszommal?

Ha akkor gyáva volt elmondani, amikor a párja voltam és állítólag bizalmi kapcsolatban voltunk, akkor hagyjon békén ennyivel később.

2017. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp válaszolnék!!

Szerintem annál nagyobb bunkóság nincs mint amikor nem reagálunk/válaszolunk vissza semmit.

Röviden leírnám amit akarok és pont.

Ha azután is küldené tovább az üzeneteket akkor bocsánatot kérnék tőle és letiltanám.

Ennyi.


Ne játszatok már ovis gyereket b @zdmeg....

Mert ez a "nem válaszolok" dolog ez kb. ott ment.

Legyetek már felnőtt normális emberek.

2017. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Felnőtt normális embernek nincs idegzete & ideje ilyen fölösleges marhaságokra.

Pl dobnak be neked reklámújságot, akkor írsz egy levelet az üzletnek, megköszönöd, hogy kitüntettek figyelmükkel, stb? Nem? Na, az is ugyanolyan 0 jelentőségű információ-szemét, mint az ilyen hisztilevelek.

2017. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem annál nagyobb bunkóság nincs mint amikor nem reagálunk/válaszolunk vissza semmit. "


Én ezt nem feltétlenül így gondolom.

Ha valaki kéretlenül besétál az életembe, nem vagyok köteles válaszolni neki. Erkölcsileg sem.

Mint ahogy nem vagyok köteles szóbaállni az utcán belém kötő kéregetőkkel, üzletkötökkel, stb.

Nehogy már más döntse el, kivel beszélgetek :) és ossza be az időmet, akár egy válasz erejéig is.


Most kinek hiányzik másfél év távlatából egy ömlengést végig olvasni?

Azt sem értem, a kérdező milyen ábrándokat gondol, nikor az exe már rég kapcsolatban él. Ez simán zaklatás ebben a formában.

Ha a kérdező nem tudja feldolgozni, keressen szakembert.

Milyen hiú ábrándok? Milyen ábrándjaid vannak egyáltalán, mikor mással él az ex?

2017. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!