Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom teljesen megbolondult!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen megbolondult! Azert szakitott velem mert "a jelekből" arra következtet hogy Isten nem engem szán neki. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk, ő volt az első (és eddig az egyetlen) akit igazán szerettem. Egy éve szakitottunk de még mindig megvan közöttünk a láng úgy érzem (bár ő tagadja ezt) . Ő szakitott velem még pedig azért mert azt mondta "Isten nem téged szán nekem". Volt pár vita, ami szerintem minden kapcsolatban van, és ezt jelnek vette, hogy nem én vagyok az igazi. Most jár egy lánnyal akivel nagyon kedves mert a "jelek" arra utalnak hogy ő az igazi. Hisz Istenben ami soha nem zavart, de szerintem ez durva hogy mindent jelnek vesz. Letiltott mindenhonnan, kerül az utcán, latni sem akar. Sajnos még mindig szeretem mert millió boldog közös pillanatunk volt, és úgy érzem nevetséges a szakítás oka. Tudnák valamit tenni?

21/L


2017. jún. 11. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tuti hitgyülis azok tudnak is ostobaságokat mondani!
2017. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A helyedben örülnék, hogy megszabadultam tőle.

Egy ilyen mondaton nálam bukna az összes szép emlék.

Olvastam amúgy én is a Bibliát, és sehol nincs benne, hogy Isten beleszól a párkapcsolatokba. Sőt, az igazi sem egy készen kapott személy, a két félnek tennie kell érte a kapcsolatban, hogy az jó legyen.

Ezzel majd jól befürdik, meglásd.


21/L

2017. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség azért szakított mert már nem szeret, és ezzel jön hogy ezért, ilyen hülyeséggel mindig lehet jönni és hajtogatni hogy ezért
2017. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak igaza van, bár az én exem is azért mert "nem illünk össze" és inkább a jehovákhoz megy majd ahol választanak neki feleséget. Ma már, a 7.! szakításunkon is túl- több éves kapcsolat-kifejezetten örülök hogy nincs itt, rohadt nehéz volt nekem is összvissz:D kb. majd egy évbe tellett ma sem tudom elfogadni de nem is fogom soha, csak elterelni egy másikkal! Eszedbe fog jutni, igen, de neked kell erősnek lenni és keresned egy olyat aki elfeledteti veled!! én már találtam, úgy néz ki...az isteni gondviselés tényleg működik akkor fog felbukkani amikor nem is várnád csak legyél nyitott..! nyugodtan hiányold, tudom, nekem is hiányzik mert szemben lakik..igen, csavarodik a szívem, nap mint nap!...de van egy férfi aki egy éve udvarolgat ill.barátkozunk...lehet lesz belőle valami, imád, és én is szeretem, amikor vele voltam-pár hónapot-eszembe sem jutott az exem! Szóval ne feledni akarj hanem próbálj meg tovább lépni: a dolgokat, legyen szó bármiről is.., el kell tudni engedni. Írj egy búcsúlevelet, szórd szét pl. a Dunába ez a rituálé is segíthet!!:) Vagy kösd egy lufira és ENGEDD EL..!

:)

Kívánom hogy minél hamarabb sikerüljön!! az exeddel nem lettél volna olyan boldog mint most én vagyok néha már látni vélem a fényt az alagút végén:) Egész más azzal aki szeret és azzal lenni aki csak megtűrt maga mellett:(..!

De majd ezt meglátod. Hidd el pár év múlva csodálkozni fogsz a kérdéseden, mentsd el!!!:)

/41/N/

:)

2017. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!