Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Egy nő hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy nő hogyan lehet elviselhető?

Figyelt kérdés
Tehát mik azok a dolgok amit egy nőnek el kell hagynia hogy a pasi ne csak 2-3 hónapra tervezzen vele

2017. jún. 11. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Veled mi volt a baj ? Nyilván neked azt kell elhagynod. Az sem árt, ha a partnered választod meg jól. Kicsit jobban fejtsd ki. Azt meg ne felejtsd el, hogy egy kapcsolat kétemberes, így nem feltétlen csak veled van baj.

30/f

2017. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Írjon vissza Messengeren, ha látta, ne hisztivel reagáljon a problémákra, ne legyen befolyásolható a barátnői/anyukája-apukája által, ne a kiskutyák-nyuszik-hörcsögök körül forogjon az élete, ne hallgasson Mr. Bustát, ne próbáljon olyanra rávenni, amit nem szeretnék, ne mondja azt, hogy "semmi" ha nyilvánvalóan bántja valami.


Ez ilyen starter packnek megteszi, mást nagyon nem lehet elrontani úgy, hogy néhány hónapot se bírjak ki a lány mellett.

2017. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt olyanokra gondolok hogy pl a nő a férfit sok mindenért leszidja feleslegesen, felemeli a hangját, vagy a rá szól ha nem oda rakja a poharat ahova a nő akarja. Mondjuk rám ebből csak a hang felemelés illik
2017. jún. 11. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Legyen benne szeretet, vonzalom, ragaszkodás irányomba. Jó, ha nem hisztizik, hanem higgadtan meg lehet vele beszélni bármilyen problémát, nem számonkérő, nem tapadós, de kötődő. Hűséges, szenvedélyes, jó értelemben véve naív, nem fertőzte meg a világ, nem keseredett meg. Nem mindig másban keresi a hibát, elismeri, ha kreténséget mondott, csinált. Szereti a sok és változatos szeretkezést, kezdeményező akármiben, játékos, kísérletező mindenben. Érdekli a világ, saját meglátásai vannak, távol áll a felszínes dolgoktól. Ne legyen szőrszálhasogató és olyan, hogy beleköt minden szarba, ha ez nem így áll, az nem úgy fekszik stb. Ilyesmik.
2017. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodó vagyok a végletekig, de ha valamelyik nő felemelné a hangját, mert nem oda raktam a poharat, ahová ő akarta, addig tartana az a kapcsolat. :D
2017. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fordítok: tűrjön el mindent, kussoljon, és legyen sok anál.
2017. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én akkor emelem fel a hangomat ha pl 20x mondom el neki hogy "légyszives hagy aludni mert ígyis csak 4 órát tudok" és dojtatja a basztatás
2017. jún. 11. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor itt nem azon kell dolgoznod, hogy elviselhető legyél, hanem azon, hogy ne gyere össze ekkora tahókkal. Miért nem ezzel kezdted?
2017. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor a közléseid nyugodt hangnemben tedd meg. Ami akár szakítás is lehet.

30/f

2017. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért mert utána mindig azt mondták hogy én vagyok a bunkó paraszt :/
2017. jún. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!