Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy heteró nö mit akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró nö mit akar egy leszbikustol? A Szenvedélybetegsege miatt volt mániákus hazudozó?

Figyelt kérdés
29 Éves leszbikus lány vagyok!2 éve a balatonon elsö látásra szerelmes lettem egy lányba, nem mondtam el neki aztán párhonap után elmondtam neki, igent mondott (sajnos) kezdötetek a furcsa dolgok nem jött el randikra aztán 2 honap után csak összejött egy bárban találkoztunk egyböl szájon csokolt majd közölte ö drogos volt az elsö gondolatom az volt te jo ég tönkre teszi magát... randi után másnap irt az egyik baratom hogy irt neki a csajom,hogy ö nem meleg ,nem értettem akkor miért csokolt meg?Persze tagadta ,aztán jött a fekete leveles megbeszéltűnk találkozokat nem jött kb 78 ra nem tudtam miért csinálja ezt. a barátaim is elfordultak tölem hogy hagyom hogy játszon ,összel megtörtént a csoda eljött hozzám megbeszéltűk hogy közelebb kökltözik mikor elment észre vettem párdolog eltűnt a lakásbol.Aztán megváltozott velem ,láttam 1 fiu képét lájkolgasa persze tagadta hogy a pasija .....egynap aztán lebukott a pasi meglátta hogy irkáll velem persze a barátnöm a pasit választotta de elötte megirta ö hetero es utálja melegeket .2 honapig nem beszéltűnk aztán a pasi elutazott kűlfödre es ujra velem volt.A lényeg ujra a fiuval van.nekem annyit irt hogy undoritó vagyok es nem kellek senkinek.Végleg kizártam az életemból.viszont sosem értem meg hogy 1heteró mért szorakozik?
2017. jún. 12. 10:14
 1/1 CFB ***** válasza:
Sajnos mindig vannak, voltak és lesznek is ilyen emberek, mint ő. Aki nem szereti az ilyeneket, aki paraszt, és szórakozik másokkal. Sajnos az az érzésem, hogy ki akarta próbálni, hogy milyen egy leszbikussal, és/vagy csak szórakozott
2017. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!