Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam egy 10 éves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy már együtt laktunk, tervbe volt a közös jövő, semmi arra utaló jel nem volt hogy külön válnak útjaink. De egy átlagos hétköznap elémállt, hogy ezt fejezzük be, és szakítsunk. Kiderült, hogy azért mert ő még más nővel akar együtt lenni,szabad akár lenni. Persze ezt se a szemembe mondta, hanem mástól kellett megtudnon. Hogy lehet valaki ennyire aljas? Legalább állt volna elém ezzel, és nem úgy, hogy azt mondta belőlem van elege, mert nem tetszik neki a viselkedésem. Nagyon nehéz ezen bárhogy túllépni. A szex is ritka volt, mindig miatta. Abban is folyton türelmes voltam, de az utóbbi időszakban az is egyre többször lett, feltételezem így utólag, hogy azért mert már volt valakije.
2017. júl. 3. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, 10 év nem kevés idő:(

Én csak kettő..de elment a babánk is figyelj csak AZ sem érdekelte..ki hitte volna ezt róla? Amiket írtál nálunk is befigyelt tipikus jele az elhidegülésnek. Az enyém is ezt mondta hogy egyedül akar élni!! holott teljesen jól kijöttünk, tervezgettük hová megyünk dolgozni külföldön stb.. aztán valami kattant vagy nem tudom lehet beijedt csak a párod? Lehet meggondolja magát fél év múlva vagy akár később is...az ember csak ül és malmozik sajnos. De NE emészd magad ne agyalj Te miben lettél volna hibás-úgyis találnál valamit-..nem véletlen történnek a dolgok!

Ha akarta volna dolgozott volna ő is a kapcsolaton de látod, egyszerűbb volt! Ezért nem mondta a szemedbe..

Az enyém sem merte viberen írt....sokadik unszolásra..

Most épp le vagyok tiltva pár csatornáról a társkereső regét találtam meg ahol megismerkedtünk ott szoktam neki behányni. érdekes onnan még nem tiltott le. de a telefont is, mindent bammeg de úgy hogy ő keres néha...hát őrüljön meg tényleg az ember!!!? A pszichológus meg ennyit mondott erre pontosan MI az ami bánt azt az érzést kéne feldolgozni! Én feldolgoznám egy bárddal szívesen:P de nem vezetne sehová komolyan néha már felhergelem magam úúúgy hogy ha ott lenne behúznék egyet neki. De szép is lenne..

2017. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

...amúgy ezt is olvasgasd /8-as voltam/ jókat írnak..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


mielőbbi megnyugvást kívánok az lenne a legfontosabb első körben...! A nők sosem tanulják meg hogy magukkal is törődjenek ne azzal aki a lábukat törli beléjük ugye.

:(.... bizony komoly gyászmunkát igényel néha én is altatóval alszom! /41/N/

2017. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy új kapcsolattal. Tudom, hogy nem ilyen válaszra számítottál, és közhelyes is. Viszont őszinte és működik.
2017. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az a baj az új kapcsolatba sem tud beleugrani teljes lelkesedéssel...mi is próbálkozunk az exemmel újra..

de ha az egyikkel voltam a másik hiányzott, és fordítva.:D

Nehéz ez..... /41/N/

2017. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát beválasztottál..... Most utólag összeszámoltad már hány jóreményű srácot koptattál le miatta?
2017. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, az a baj, bánt, hogy nem tudom mi történhetett. Szerintetek is új nő?
2017. júl. 3. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Jobb mintha egy pasi nálunk az figyelt be!! nem vicc. ..megyek HIV-szűrésre jövő héten..

De igazából mindegy nem? lelécelt.. az a fő probléma..

Még lehet visszajön egyszer sosem tudhatod. 10 év az nem véletlen. Nagyon sajnálom, őszintén! Én pontosan tudom mit érezhetsz..:(

2017. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!