Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mennyire elfogadható hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire elfogadható hogy a párom azért is szakított velem, mert nekem nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Sokszor a szememre hanyta azt hogy én nem hívom el őt semmilyen társasági eseményre, és hogy az esküvőnk is milyen lett volna, hogy nekem nincsenek ott barátaim csak a családom. Az sem tetszett neki hogy ha rajtam mullt inkabb csak kettesben voltunk. A legtöbb pár mennyire találkozik a másik fél baráti körével?

2017. júl. 10. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Tok mindegy. Neki ez fontos, te meg nem tudod megadni. Ennyi. Keress olyat aki hozzád hasonló.


Nekem is kevés barátom van, sose zavarta a párjaimat

2017. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Sokszor. A baráti köreink egybeolvadtak. Ugyanúgy szeretnek az ő barátai is, ahogy az enyémek őt. A barátnőm előbb hívja fel a páromat mint engem, ha kommunikálni akar velünk.

Ahogy az ő haverjai is mind egytől egyik eljönnek csak azért, hogy megünnepeljék a szülinapom! Ha kell arrébb mennek 2 megyével.


Ha a párod ilyennek ismert meg és ezt akkor elfogadta, akkor szerintem arról van szó, hogy elmúlt a szerelem részéről. Míg rózsaszín szemüveg volt, addig tökéletes, hogy sülve főve, viszont most, hogy már nem akar veled mindig együtt lenni, így kényelmetlen ez a helyzet.

2017. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Extrovertált-introvertált kapcsolata. Nincs benne semmi meglepő.

Én is inkább a barátnőmmel lennék kettesben, ha lenne barátnőm... Másra nem nagyon van szükségem.

2017. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elje le az eletet a haverjaival, az ilyen...

Szerintem szanalmas, hogy meg ezt is odabokte. Jobban jartal nelkule, oszinten.

2017. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk is most hasonló a helyzet. 4 év együtt vagyunk, minden okés. Aztán most jött ez a kattanás hogy ő társagára vágyik ott tud önmaga lenni.
2017. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a társaság és a barátok, de nem a páromon kérem számon, nem én akarok az ő barátai között lenni, hanem őt viszem be az én baráti társaságomba, ahol ő jól érzi magát. Egy esetleges esküvőn a barátaink lesznek ott, és nem a kék sarokban a te barátaid, a pirosban meg az enyémek.

Az viszont nekem sem igazán tetszene, hogy minden szabadidőnket kettesben, a négy fal között töltsük, közös élmények, mások felől jövő inderek hiányában nagyon hamar ki tud üresedni egy kapcsolat. Lehet, hogy a barátnőd sem a majdani esküvő miatt szakított, hanem mert unalomba fulladt, érdektelenné vált számára az együtt töltött idő.

2017. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Szintén zenész itt is. Amúgy ez teljesen normális egy hosszabb kapcsolat alatt mivel a kapcsolati szakaszok között szerepel egy olyan amikor le akarunk szakadni a másikról, hogy a saját selfünkkel foglalkozzunk (pl. barátkozzunk). A nem normális az az, amikor egy élettársi kapcsolatot dobsz el azért mert 'haverokkal' akarsz lenni.


A felnőtt agy helyén tudja ezt kezelni és tudja, hogy nem szabad feladni a kapcsolatot mert épp 'hullámvölgyben' vannak az érzések.


A gyermeki agy nem. Ha megnyugtat, úgy 30 körül úgy is kinövi mindenki ezt.

2017. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!