Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok a drágább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a drágább ajándékokkal miután szakítottatok?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a párommal, ezért nincs pofám megtartani a tőle kapott drága cuccokat, a plüss meg a (bizsu) ékszer oké, de mit csináljak a telefonommal és a számítógépemmel? Mindkettőt ő vette, ráadásul az elmúlt 2 hónapban... (Folyton ajándékokkal akarta jóvá tenni a hibáit...) Adjam vissza?

2017. júl. 13. 07:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
En nem adnam vissza, ha nem keri, de en is olyan vagyok, hogy el tudok vonatkoztatni az ajandekozotol es csak az erdekel, hogy hasznomra van-e az adott dolog vagy sem.
2017. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám. De neked és nekem, más élethelyzetünk van. Neki pedig bőőőőőőőőőőven belefér. Értelmetlen visszaadni igazából.
2017. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A legrosszabb ***** válasza:
17%
Kidobni minden szart, nem kell őket tárolni, úgyis csak porfogónak lennének jók.
2017. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A legrosszabb ***** válasza:
63%
Ja a számgép és a teló maradhat nyugodtan. Nem olvastam végig.
2017. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Semmit,megtartom őket. Nem dobom ki,nem viszem le a pincébe/padlásra fel.Exemtől kapott ékszereket eladtam, sosem hordtam őket, mondtam is anno neki ne vegyen mert nem kell,nem fogom hordani.1 plüss párna van,amit tőle kaptam,és mai napig azon alszom.

Azóta xy éve van új párom,ha vele is vége lenne az ő cuccait is megtartanám. Kaptam tőle táskát, pulcsit stb nem fogom azért elrakni mert vége.

amúgy amit ajándékba adsz/kapsz nem illik visszakérni/vissza adni

2017. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom, mi ez a "szeretetnyelv" fa­szság, de a helyzet elég egyszerű: ajándék volt, szívesen adta, még akkor, amikor együtt voltatok. Visszakérni szerintem oltári tahóság, visszaadni pedig majdnem akkora, mert nekem azt fejezi ki, hogy a kapcsolat jó, boldog részeinek is visszautasítod az emlékét, mintha azt kívánnád, meg se történ volna. Ha az ajándék folyamatosan erőteljes és kellemetlen érzelmi reakciókat vált ki belőled, akkor megértem, ha inkább elpakolod vagy megszabadulsz tőle, de én ilyenkor sem a visszaadásra gondolnék.

De ha további aggályaid vannak, akkor, mint mindig: beszéljétek meg.

2017. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Nézz utána :)

5 szeretetnyelv van és mindenki másmilyen sorrendben "beszéli".

Az én sorrendem:

1. Minőségi idő (Tehát számomra a legfontosabb az együtt töltött idő, az osztatlan figyelem, amikor tényleg csak egymással foglalkozunk)

2.Testi érintés (Nem, nem a szex, hanem az ölelések, simogatások, érintések fontosak)

3. Elismerő szavak (Mert boldoggá tesz ha dícsérnek, elismernek hogy valamiben jó vagyok)

4. Ajándékok (Nem véletlenül a 4.helyen, maximum virágot szeretek kapni és azt is csak szülinapomon, engem az ajándékok feszélyeznek)

5. Szivességek (Abszolút nem várom el senkitől hogy ugráljon nekem, mosogasson vagy vásároljon be helyettem, de persze valakinek ez a fontos)


Ez az 5 szeretetnyelv. A volt páromnak az ajándékok van az első helyen, ezért gondolja hogy én is szeretek ajándékot kapni.

Nem, nem szeretek, mert így érzem magam tőle mint most, nyűg lett az ajándéka. De amíg nem szól hogy kell (szerintem nem tahóság, drága volt...) addig én se szólok...Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 13. 14:01
 28/28 anonim ***** válasza:
Én eddig exektől csak kis értékű ajándékokat kaptam, ékszereket főleg, ezeket odaadtam egy barátnőmnek, rajta nem zavar ha látom, de én nem venném már fel őket. Amit nem tudok tovább passzolni, az kuka, nem dobozolgatok el semmit hogy aztán pár év múlva ugyanott kössenek ki. Mostani páromtól viszont kaptam telefont meg laptopot, ezeket ha esetleg szétmegyünk nem fogom vissza adni, de nem is kérné.
2017. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!