Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok a drágább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a drágább ajándékokkal miután szakítottatok?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a párommal, ezért nincs pofám megtartani a tőle kapott drága cuccokat, a plüss meg a (bizsu) ékszer oké, de mit csináljak a telefonommal és a számítógépemmel? Mindkettőt ő vette, ráadásul az elmúlt 2 hónapban... (Folyton ajándékokkal akarta jóvá tenni a hibáit...) Adjam vissza?

2017. júl. 13. 07:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben megkérdezném a helyedben...

Alapvetően szerintem nem kell visszaadni. Szeretetből adtam én is mindent, és attól még hogy a nagy szerelem elmúlt ott és akkor szívesen adtam és akartam is adni. Nekem pl rosszul esne, ha viaszaadná és neki is ha én.

2017. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
19%
Szovegertes. Nem mondtam, hogy az vagy. Egy szoval sem. Azt javasoltam, hogy ne legyel az.
2017. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Van ez a dolog hogy szeretetnyelv. Aki hallott már róla, tudja miről beszélek...Nekem az ajándékok (és szivességek) a legaljàn vannak a listán, kicsit se fontos, mégis így próbált meg mindig visszaszerezni ha valamit elb*szott, én inkább az igéretei miatt nem dobtam ki hamarabb, mert mindig azt mondta megváltozik... De most elegem lett, és megtettem amit már rég meg kellett volna, viszont az anyagi hátterem miatt megbecsülök minden forintot, így a tőle kapott ajándékokban én a pénzt látom, hogy milyen sokat költött rám feleslegesen, és nem érdemlem meg hogy használjam...
2017. júl. 13. 08:57
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tudnám jó szivvel megtartani, mert drága holmik. Én visszaadnám neki, szerintem is igy korrekt, Kérdező, ahogy te érzed.
2017. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#13:

ha ismered a szeretetnyelveket akkor meg kellene értened, hogy ő mit is akart kifejezni az ajándékokkal :)

neked mi az elsődleges szeretetnyelved?

2017. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
minőségi idő
2017. júl. 13. 09:32
 17/28 anonim ***** válasza:

#16:

akkor elméletben tudod ugye, hogy ami neked az együtt öltött idő öröme, az neki lehet az ajándékozás öröme, így fejezi ki a szeretetét, nem a pénzen van a hangsúly

amúgy te vettél néha neki valamit, akár apróságot is?

2017. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az anyagi hátterem miatt ez szinte lehetetlen volt, persze szülinapján, karácsonykor vettem neki apróságokat, meg sokszor vettem neki csokit mert imádja de ilyen nagyon drága dolgokra nekem nem telik mint amivel ő ajándékozott meg engem. Utáltam is mikor vett valamit mert nem tudtam viszonozni, mire ő azt mondta nem is azért adta hanem hogy örömet okozzon (látod ő se figyelt az én szeretetnyelvemre...)
2017. júl. 13. 09:42
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem az exemnek egy nagyon drága, egyedi karórát, csak külföldön lehetett kapni, és régóta vágyott rá. Speciális volt, beszerezni se volt egyszerű.


Szakítás után sem akartam, hogy vissza adja, azt neki ajándékoztam, és eleve mit kezdtem volna egy férfi karórával? Az ajándék nem "befektetés a nehéz napokra", hogy majd egyszer még visszakérjük és hasznot húzzunk belőle... Szerintem nem illik sem visszakérni, sem visszaadni semmit, amit ajándékba adtunk/kaptunk.


26N

2017. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2017. júl. 13. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!