Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megérdemel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemel egy szívatást?

Figyelt kérdés

4 hónapig jártam egy pasival. Minden tökéletes volt, a tenyerén hordozott, már az első hónap után a közös jövőnket tervezgette, eljátszotta, hogy totál belémszeretett. Ma derült ki, hogy mellesleg van egy másik barátnője 2 éve.. Velem csak szórakozott. Totál ki vagyok.

Semmi nem utalt arra, hogy van egy másik nő a képben, voltam nála százszor, sem élőben, sem facebookon, sehol nem volt nyoma a lánynak. Szívem szerint közölnék mindent a csajjal, de úgy érzem, én sem lennék akkor különb. De egy kis szívatást kitaláltam neki. Senkinek nem fájna, csak neki, és ki sem derülne, hogy én voltam. Szerintetek megérdemli?

26/L


2017. júl. 28. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
26 évesen ennyi eszed van?
2017. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Pasidnak üzenem hogy "taníts mester":D
2017. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom, hogy igy jártál, de amúgy mivel szivatnád meg?
2017. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Megérdemli a szivatást.


Mikor nálam volt hasonló, akkor egyszer kinyomoztam, hogy mikor és hol lesz nyilvános helyen a barátnőjével. Odamentem a "pasimhoz" köszönni, meg hogy nem-e akár bemutatni az ismerősének. Oltári jelenetet rendezett a "hivatalos" barátnője, legalább ő is megtudta az igazat.

2017. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Undorító, hogy egyesek milyen hidegvérrel játszanak mások érzéseivel. Őszintén sajnálom, hogy így megszívtad :/ Nem vagyok a bosszúállás híve, de én simán megmutatnám a másik lánynak a beszélgetéseiteket, gondolj csak bele, vele is ugyanazt játssza, amit veled játszott, te nem örültél volna, ha a másik lány kitálal neked? Én biztos áldottam volna érte.
2017. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívatnám meg, csak elmesélném a barátnőnek a történteket. Joga van tudni, hogy milyen emberrel van együtt...
2017. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszabb ***** válasza:
3%
Ajjajjajj... a jóképű, izmos, latin dzsigoló eljátszotta a hős szerelmest, a kérdező meg csont nélkül benyalta. :( Tudod miért nem tudlak sajnálni? Mert mindezek után nem is alfahímen fogsz bosszút állni, hanem azokon a normális srácokon, akik a jövőben ismerkedni akarnának majd veled.
2017. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Ismeros.... :( velem a baratnom csinalt igy. En nem szivattam meg, hanem o. Kerestem probaltam bekulni, es o megszivatott. Meseld el a masik lanynak, ne tegy mast. 22 F
2017. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az korrektebb, ha a csaja tudomására hozod, de én azon is elgondolkodnék...
2017. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ritkán értek egyet maradéktalanul A legrosszabb nevű userral, de most igaza van. Amúgy ez karma. Nem lehet, hogy korábban te is szétszívattál már valakit vagy több embert is?
2017. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!