Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megérdemel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemel egy szívatást?

Figyelt kérdés

4 hónapig jártam egy pasival. Minden tökéletes volt, a tenyerén hordozott, már az első hónap után a közös jövőnket tervezgette, eljátszotta, hogy totál belémszeretett. Ma derült ki, hogy mellesleg van egy másik barátnője 2 éve.. Velem csak szórakozott. Totál ki vagyok.

Semmi nem utalt arra, hogy van egy másik nő a képben, voltam nála százszor, sem élőben, sem facebookon, sehol nem volt nyoma a lánynak. Szívem szerint közölnék mindent a csajjal, de úgy érzem, én sem lennék akkor különb. De egy kis szívatást kitaláltam neki. Senkinek nem fájna, csak neki, és ki sem derülne, hogy én voltam. Szerintetek megérdemli?

26/L


2017. júl. 28. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 félreértelmezed a karmát. Nem mindig ugyanolyan formában kapunk vissza dolgokat, mint amilyenben elkövettük őket. Ha ez így működne, akkor pl minden gyilkos később szintén gyilkosság áldozata lenne.
2017. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11: értem a karmát. A védikus írások szerint, amely többezer éves és rengeteg nagy bölcs is vallja, ráadásul számos reinkarnációs utaztatásos tapasztalat is ezt mutatja be, hogy aki pl. embert öl, azt meg fogják ölni következő életében, de lehet, hogy még ebben. Való igaz, hogy nem feltétlen ugyanabban a formában és életben, de a természet ki fogja egyenlíteni a számlát. Ez a lényege a karmának, ugyanis az egy kört jelent. A karmát meg lehet szakítani, törni jócselekedetekkel. Akkor bezárul a kör végleg és elmarad a negatív visszahatás, következmény.
2017. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És hogy derült ez most ki, hogyha ilyen ügyes volt? Elárulod, hogy mit terveltél ki? Amúgy szerintem simán megérdemelné.
2017. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Szívem szerint közölnék mindent a csajjal, de úgy érzem, én sem lennék akkor különb."


közöld a lánnyal, még hálás is lesz érte.

minden más szívatást felejts el, ez lesz az igazi, ha lerántod a leplet.

2017. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az exemet én is megakartam szivatni egyszer de letettem róla .Eltelt pàrhónap és felhivott nyilván hiànyoztam neki és beleszóltam nem tudtam hogy ő az és beleszólt ő is erre kinyomtam !Azóta sem keres hàla az istennek!:D
2017. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én biztos elmondanám a másik lánynak. Fordított esetben én szeretném tudni, hogy ekkora patkánnyal vagyok/voltam együtt...

27L

2017. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Üi. A helyzet azóta? Elmondtad a csajnak?
2017. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!