Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is így reagál vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így reagál vagy csak velem van a probléma?

Figyelt kérdés
Nem volt túl sok szakítás az életemben, de soha nem viseltem jól, nem szeretek búcsúzkodni, főleg ha semmi kedvem hozzá. Nemrég szakított velem a párom, nem éreztem hogy előzménye lett volna, nemrég jöttünk haza a nyaralásból, szűk 1 éve voltunk együtt. Lementünk a rómaira kajálni (én munkából mentem mert éjszakás voltam), kicsit pihenni és éppen befejeztük a kajálást amikor szépen lassan előhozta a témát. 2-3 mondat után kapcsoltam, majd rákérdeztem, hogy "most szakítani akarsz?" Nem kellett válaszolnia, mert teljesen megváltozott az arckifejezése, felálltam a székből és egy szia kíséretében távoztam. Este írtam neki, hogy a nála maradt ruháimat dobja ki vagy csináljon vele amit akar, többet nem találkozunk. Majd visszaírta, hogy viselkedésem is őt igazolja, hogy ezt már meg kellett volna lépnie. Visszakérdeztem, hogy miért kéne beszélgetnem egy olyan emberrel akihez már semmi közöm, egy "barát" nem így viselkedik, lezártam. Jobb lett volna ha egy SMS-t ír és ezzel gyorsan túl lettünk volna az egészen. Erre azt válaszolta, hogy ő nem akart velem összeveszni, barátságban szeretett volna elbúcsúzni és megint gyerekesen viselkedem. Mondom te nem egy részemre mondtál nemet, hanem az egész személyemre és továbbiakban semmi értelme beszélnünk, pláne barátkoznunk.

2017. aug. 9. 08:58
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Kettőnk között az a különbség hogy te akkor is beszélgetnél, amikor már semmi értelme.

Te az a típus vagy ha leejtesz egy poharat és összetörik,akkor órákig mondod hogyan csúszott ki a kezedből, én kizárólag az eredménnyel vagy a következménnyel foglalkozom. A szakmámban is problémamegoldó vagyok, ha segítség kell engem hívnak, nem szarakodok, nem lelkizek, próbálom a problémát elhárítani minél gyorsabban, mert az idő pénz.

Nagyon jó látod, hogy nem vagyok híve a felesleges szócséplésnek, de ha segítséget kérsz tőlem soha nem mondok nemet, de ne akkor kérjél amikor már késő.

2017. aug. 9. 18:35
 32/34 anonim ***** válasza:

Szinte látom ahogy vered a s*gged a földhöz vörös fejjel azt kiabálva "De akkor is nekem van igazam"


mint egy ötéves

2017. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Igen,tökéletes látod a helyzetet.

Leülhetsz és folytathatod a kifestő színezését "Pistike"!!!

2017. aug. 9. 18:42
 34/34 anonim ***** válasza:
Azért illett volna felnőtten kezelni a dolgot, nem csak úgy otthagyni minden nélkül, mert ez tényleg gyerekes.
2017. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!