Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a párom egy 6 hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom egy 6 hetes babával, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Úgy éreztem végig, hogy fontosak vagyunk neki, hy hete még azt mondta szeret. Sose volt a kapcsolatotunk zökkenőmentes, de mindig együtt maradtunk. Épp új lakásba költöztünk, hogy új életet kezdjünk és szebb helyen. Még a költözés folyamán csúnyán osszekaptunk, sajnos a szülés óta extra készült voltam és ez így csattant. Ezt nem képes megbocsátani, és azt mondta nem bízik bennem többet. A rokonai is erre uszitjak. Most épp hogy beköltöztem az új otthonunkba, már kéri h költözzunk ki keressek albérletet, vagy költözzek anyámhoz. Haha. Ő meg magad ott. Azt mondta a gyerekről nem akar lemondani, de miatta nem marad velem. Hogy teheti ezt meg velem/velünk? Egyik nap mg minden ok aztán már nem szeret. Neki van 2 fia nekem a lányunk az első. Annyira fáj még mindig nem hiszem el. Mihez kezdjünk most? Akárhányszor osszekaptunk én mindig megbocsátottam ő az elso alkalommal kidob. Annyira fáj mert nagy szükségem lenne rá és megmagyarázhatatlan módon még szeretem. Nincs erőm gondoskodni a saját gyerekrmrol elapadt a tejem is a sok idegességtol. Hogy éljem túl?
2017. aug. 11. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Mint írtad, "sose volt a kapcsolatotunk zökkenőmentes", tehát nem igaz, hogy "egyik nap mg minden ok aztán már nem szeret".

.

"Akárhányszor osszekaptunk... az elso alkalommal kidob."

.

Úgy tűnik, nem működött jól a kapcsolatotok. Ha közös a lakás, természetesen nem kell kiköltöznöd. Viszont a nyugalmad és a baba nyugalma érdekében olyan helyre kellene menned, ahol ssegítséget kapsz. Kézenfekvő, hogy a szüleidhez, ha ez megoldható. Az apa gyerekre hiába tart igényt, mert az nagyon pici. Néha nézegetheti a jelenlétedben, ennyi.

2017. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

Azta. Azért a hormonok, a kialvatlanság.. még ha be is hisztiztél, lehetett volna ezek miatt belátóbb veled.

Mondjuk szerintem ilyen pici babával olyan módon költözni, hogy te pakolsz össze egy háztartsát, nem is feltétlen kellene, az első hat hét az annyira, de annyira megerőltető egy első gyerekesnek.

Ha végképp nem hajlana ezen érvek mellett sem arra, hogy megbocsásson neked, akkkor szerintem feltétlenül menj szüleidhez, ne egyedül legyél az első évben a babával, mert nagyon-nagyon nehéz is lehet, ha picit nehezebb baba. A férfiak néha megijednek az apai szereptől, attól az egész változástól, lehet ez nála is közrejátszik.. s még lehet meggondolja magát.

Csúnyán és tiszteletlenül ordítoztál vele, vagy mi a szöszt csináltál, hogy így bepipult?? Tényleg érdeklne...

nem tudom elképzelni, hogy mit csináltál. De azt tudom, hogy én az első gyerekkel k.o. voltam, korán jött, két óránként evett, nem is voltam hisztis, csak olyan kimerült, hogy járni nem bírtam egyenesen néha..

2017. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Hordozd sokat a babádat, vissza fog jönni a tej. Menj anyukádhoz, ha lehet. Koncentrálj a babádra. A pasival szakíts meg minden kapcsolatot. A lakást közösen vettétek? Ha igen, akkor keress ügyvédet, és vasaltasd be az ingatlan értékének a felét. Kérj segítséget a barátaidtól! Keress bölcsit a kicsinek, és amint lehet, állj munkába. (Valószínűleg nem veszik be rögtön, hanem várólistára kerültök). Ne legyél rászorulva a tartásdíjra! A picinek viszont nagy szüksége van Rád. Te vagy az anyukája. Te vagy a világa. Biztosan nagyon nehéz, de szedd össze magad! Sok erőt!
2017. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Egyesnek igaza van, nem volt ez olyan hirtelen, teljesen várható volt, te magad írod le. Az, hogy a magánytól való félelemtől inkább beleszültél egy halálra ítélt kapcsolatba, az a te hülye döntésed volt. Még az is szerencsés, hogy a gyerekről gondoskodni akar, simán magadra hagyhatna úgy ahogy vagy. Komolyan szörnyű, hogy ilyen felelőtlen felfogással bárki szülhet gyereket... De persze én leszek a szemét, mert nem támogatom a meggondolatlan döntéseket.


Én a helyedben gyorsan összekapnám magam. A gyerek sorsa tőled függ, ha meg akarod tartani, találd ki, hogy mit kezdesz az életeddel. Ez a férfi már elúszott, és mindegy mit csinálsz, nem szerzed vissza.

2017. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

"Ezt nem képes megbocsátani, és azt mondta nem bízik bennem többet. A rokonai is erre uszitjak. "


Mégis mit követtél el, hogy már nem bízik benned? Mit tehettél, amiért még a rokonok is egy pici gyerekkel arra uszítják, hogy hagyjon el téged?


Ilyet ok nélkül, vagy csak egy hiszti miatt, senki nem tesz.


De, mindegy mi történt. Menj el a szüleidhez, szedd össze megad.


Mert most az önsajnálat nem segít. Most az egyetlen fontos dolog a PICI GYERMEKED!


Ő semmiről sem tehet, róla gondoskodnod kell!


Szedd össze magad és a pici miatt kitartást! A kicsinek meg jó egészséget kívánok!

2017. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Le lehet pontozni, de az ilyen embereket sohasem értettem, hogy miért szaporodnak?!

A pasi (férj egyáltalán) màr két gyereket elhagyott. A kérdező mire szàmított, hogy a harmadikat, negyediket, ötödiket nem fogja?!

6 hét nagyon kevés idő egy család életében, ennyi idő alatt nincs az a házasság, ami végérvényesen tönkremegy, szóval a bajok már sokkal régebben kezdődhettek. Csak azt nem értem, hogy akkor mi a fészkes fenének kellett gyereket csinálni? Hogy eggyel több ember életét elb@sszátok?!

2017. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Ez az az eset, amikor mindenki tudja, hogy ez nem működik, csak te nem vagy hajlandó felfogni, és bevállalsz még egy gyereket is.

Van már két gyereke: velük milyen apa? Mennyit foglalkozik velük? Miért mentek külön az anyjukkal? Ezek mind tanulságos dolgok neked is.


Ahol sok a vita, minden napos a nagyobb veszekedés, ott semmit se kéne bevállalni, ami közös. Kutyát se, nem hogy gyereket meg lakást!


Most már ott a baba! Állj a sarkadra! Igenis el kell látni, mert rajtad kívül senki se fogja megtenni.

A pasinak megmondod, hogy oda van a pici bejelentve, nem mész sehova. Keress fel ügyvédet. Most fejből nem tudom, hogy hány év élettársi kapcsolat (és közös gyermek) után nem tehet ki csak úgy.

Minél előbb keress lakhatást. A csend nem sokkal kevesebb, mint a béred. Add be az ideiglenes gyermekelhelyezési kérelmet, az gyorsan megvan. Kérj gyerektartást!

Aztán minél hamarabb állj a saját lábadra! Anya vagy, felelős egy kisgyerekért, nem hagyhatod el magad ennyire.

2017. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Miért kell még egyet belerúgni a földön fekvőbe? A baba már megszületett, a kapcsolat már tönkrement. Azzal nem sokra megy a kérdező, ha kioktatjátok, hogy mit kellett volna máshogy csinálnia. A kérdés most az, hogy ebből a helyzetből hogyan tud talpra állni. Kérdező, a védőnővel milyen a viszonyod?
2017. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Ékes példája vagy annak, hogy mibe nézik a férfiak azokat a nőket, akiket felcsinálnak ugyan, de feleségül nem veszik....
2017. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

8: Pontosan. A gyerek már ott van, ezt visszacsinálni nem lehet. Olyan szinten el van ez már baccva, hogy itt mondhatunk, amit akarunk.

Mivel biztassuk? Hogy innen szép nyerni?

Hát valóban.


Ezen kívül rengeteg információt nem tudunk, ami fontos lehet.

2017. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!