Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha 4 évig kapcsolatban lettetek volna egy sráccal, de az utolsó kb 2 év már elég zűrös volt, de ti szerettétek, meg hűségesek voltatok az illető iránt. Aztán kiderítitek, hogy a srác meleg, be is vallja nagy nehezen a vágyait, vagyis 4 évig csak hitegetett, hogy szeret, de ezt tettekben alig, csak inkább szavakban fejezte ki... Nem tudom valaha beszélt e velem őszintén...

Tehát itt már minden világossá vált számomra, hogy azért volt ilyen mert meleg.

Nyilván tudom, nekem is ki kellett volna állnom magamért, rég ott kellett volna hagynom, csak nagyon tapasztalatlan voltam még, ő volt az első barátom.

Ha ez veletek történt volna, mit tettetek volna?


20/L


2017. aug. 13. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy szakítok, nem tudom, mit kellene még tenni...
2017. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbàlj beszni vele, hogy nagyon elrèr a vilàgnèzetetek a gyereknevelèsről. Hogy pàr dologgal nagyon nem èrtesz egyet a fiàval kapcsolatban, ès mivel àltala a te èleted rèsze is a fiú szeretnèd ha ebben meg ebben meg ebben vàltozàs lenne, mert egyèb esetben ez neked nem elfogadható. Megjegyzem a gyereknek is jót teszel ezzel, mert a majomszeretettel nevelt gyerek sèrül az ilyenben a legjobban, mert sikertelen ès èletkèptelen lesz aztàn ebből fakadóan depis ès lecsúszott. Hàtha belàtja hogy vàltozàs kell. Ha nem, akkor lèpj le.
2018. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi felrement töröltesd legyszi
2018. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!