Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyerekes, ha azért szakítok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes, ha azért szakítok a barátommal, mert felregisztrált egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Jobban mondva visszaregisztrált, annak idején ott ismertük meg egymást... Nem, én nem vagyok fent, viszont a legjobb barátnőm igen, ő vette észre. Aznap regisztrált fel, azt nem tagadta, hogy levelezett... Bennem egy világ omlott össze, a hányinger kerülget az egésztől, mert nagyon sok probléma volt a kapcsolatunkban, de eddig a hűség témakör rendben volt, de most... Hiába nem volt semmi, a szándék ugye... :( Azóta azt vagdalja nekem, hogy emiatt szakítani gyerekes, merthogy nem találkozott senkivel blabla... Tényleg az? Huszonévesek vagyunk
2017. aug. 31. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem gyerekes, nagyon is jogos. Az ilyet ki kell dobni.
2017. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Vagy üljetek le, és vegyétek sorra a "nagyon sok problémát", vagy ha úgy tűnik, hogy esélytelen az egész, akkor hagyjátok!
2017. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Megkérdezted egyáltalán tőle, hogy mi volt a célja a visszaregisztrálással vagy egyből felfújtad magad és kiakadtál?
2017. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kidobni, lehet csak még egy lányt akar bevenni mindhármotok örömére.
2017. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
99%
Jogos. Mi a célja? Nyilván lakberendezesrol beszélgetni.
2017. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Egyáltalán nem gyerekes.

Ha szeret téged és boldog veled, akkor semmi keresnivalója társkereső oldalon, ennyire egyszerű.

2017. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Hat, azt megse mondhatta, hogy "igen, dragam igazad van". :D
2017. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem gyerekes, hanem alap dolog, ezen magyarázni sem lehet mit, mert nincs is rá elfogadható magyarázat.
2017. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Megpróbálhatod megbeszélni, de ha vki engem ennyire semmibe néz, nem sok jót várnék tőle.
2017. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Ez nyilván azt jelenti, hogy nem szeret téged, akkor meg mi értelme lenne együtt maradnotok?
2017. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!