Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyerekes, ha azért szakítok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes, ha azért szakítok a barátommal, mert felregisztrált egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Jobban mondva visszaregisztrált, annak idején ott ismertük meg egymást... Nem, én nem vagyok fent, viszont a legjobb barátnőm igen, ő vette észre. Aznap regisztrált fel, azt nem tagadta, hogy levelezett... Bennem egy világ omlott össze, a hányinger kerülget az egésztől, mert nagyon sok probléma volt a kapcsolatunkban, de eddig a hűség témakör rendben volt, de most... Hiába nem volt semmi, a szándék ugye... :( Azóta azt vagdalja nekem, hogy emiatt szakítani gyerekes, merthogy nem találkozott senkivel blabla... Tényleg az? Huszonévesek vagyunk
2017. aug. 31. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem találkozott senkivel, mert hamar lebukott. De nyilvánvaló miért regisztrált. Nálam is kuka lenne
2017. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak minden ilyen esetben azt mondják, hogy "meg tudom magyarázni"...

Hagyd a francba ezt a csávót, jobb hogy most derült ki - én 11 évet pocsékoltam egy pasira, pedig az eleje óta társkeresőzött :-( Az én hibám volt!

2017. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

De nem rajta múlt, hogy nem találkozott senkivel hanem szimplán lebukott.

Ne hagyd magad duplán megvezetni. Még szép, hogy kidobtad. Teljesen jogos.

2017. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyan ott van a hatar huseg vagy barmi mas teren mindkettotoknek, akkor nem vagytok egymashoz valok.
2017. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha a szakítás helyett megkérdeznéd, hogy mi a problémája amiért vissza regisztrált?
2017. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem azonnal, azt mondta, hogy a kiváncsiság hajtotta, hogy kik vannak fent, semmi más és tudja mennyire hülye volt blabla.. csak engem taszit, hogy ott bájolgott stb
2017. szept. 1. 13:12
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha problémája van, beszélje meg, ne társkeresőzzön. Foglalt.pasinak semmi keresni valója ott.
2017. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én idősebb vagyok (30+) így tapasztalatból mondhatom, hogy a faszik jó nagy hülyék. Hogy mondjam neked, szemem még egy kapcsolatban is van. Nem, nem akarok senkit sem megcsalni, de az amit a barátod írt, szerintem beleférhet még.


Mondok egy másik dolgot. Az amit most érzel, csak a te fejedben van. Ez gondolom egyértelmű, hisz sem engem, sem mást nem hat meg ez a tény úgy, mint téged. Ergo ha rosszul érzed magad ez azt jelenti, hogy magadban kell csillapítanod (és nem a tényeken változtatnod).


De, hogy belemenjünk mélyebben is... Ez ami most köztetek zajlik, lényegében egy játszma. Te akarsz valamit ahogy a pasid is akar valamit. Ezt feloldani nem fogjátok mert minden konfliktus két mélységben megy és nem hiszem, hogy bármelyikőtök is rendelkezne akkora érzelmi intelligenciával ami elég lenne ide. Szóval, ha vele akarsz maradni, akkor csinálj egy trükköt. Igazából ezzel magadnak és neki is megoldod a problémát: mond meg neki, hogy 'jólvan drágám, regisztrálj és nézelődj csak a társkeresőkön, engem nem zavar'.


Hidd el, nagyon hamar leszokik erről mert megszűnik az 'izgalma' az egésznek számára.

2017. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Üljetek le egy őszinte beszélgetésre, kinek mi a problémája, hol lehetne javitani a kapcsolatotokon, miken kellene mindkettötöknek változtatni, hogy jobb legyen. Mivel sok volt eddig is a probléma, ezt már rég meg kellett volna tenni.
2017. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell nagyon agyalni. Megunt, csak gyáva vagy kényelmes, hogy szakítson veled.

Regisztrálj te is, és küldj neki egy kacsintós smile-t.

2017. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!