Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is változtattatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is változtattatok már magatokon az exetek miatt?

Figyelt kérdés

Elmondta, hogy mik a hibáim, miért nem tudja/akarja velem folytatni. Eléggé szíven ütött, hogy esélyt sem adott. Tudom, ebből nem lesz már semmi, mégis borzasztóan vágyom rá és azóta, igaz még csak 3 hete, azon dolgozom gőzerővel, hogy változtassak mindenen és közben reménykedek, hogy mégis lesz folytatás.

Veletek is volt már ilyen?

Dolgoztatok magatokon azért, mert az exetek hibáknak vélte pár tulajdonságotokat?


2017. szept. 14. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megtanultam magamról, hogy ha nagyon le vagyok terhelve, akkor azt hajlamos vagyok a másikon kitölteni. Most már tudatosan félrevonulok ilyenkor, ezt a volt barátomnál nem tettem meg. Szakításunk indokaként nem ez lett megnevezve, de én azóta is szégyellem magam miatta.

Viszont azt nem tanácsolom, hogy önvizsgálat nélkül mindent azonnal hibának vélj magadban, ami miatt a másikkal nem működött. Van, amin nem lehet változtatni és nem hiba, csak nem vagytok kompatibilisek.

2017. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttem az első barátnővel akkor is 100+ kiló voltam, nem volt vele baja, ~7-8 hónap után találkozott egy "helyesebb" fiúval, akkor hipp hopp vége lett, depressziós voltam nem ettem, 20-25 kilót fogytam. Rohadt jól néztem ki. Nem emiatt jött újra össze velem, hanem mert küszködtem érte. (sajnos)


Utána évekig maradtunk együtt, én vissza híztam ő felhízott. Egyszer bekattant nálam valami. Ez így egy szar élet, én nem ezt akarom. elegem lett a hisztijeiből, és az internetbe menekültem magányomban. Megismertem egy lányt akibe nagyon hamar beleszerettem, és elhatároztam, hogy a régi énem teljesen temetem, eddig 11 kilót fogytam még 10 van hátra, és új életet akarok kezdeni. Kinőni a gyerek szerelmet.

2017. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem is tenném. Ilyen vagyok, ha nem tetszik el lehet menni
2017. szept. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magamon nem. Nehogy már egy ex miatt változtassak a személyiségemen. Egyik exem se tudott elviselni, vagyis nem akartak, megismerni se, legtöbb szemét bunkó volt, nem is érte volna meg.

Mostani párom az első aki elfogad és ilyennek szeret.

2017. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!