Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz ha nőként én akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nőként én akarom visszaszerezni a párom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, mert tudom, hogy mit rontottam el, tudom mennyit hibáztam, tudom, hogy mit csinálnék másképp és képtelen vagyok kiverni őt a fejemből. Szeretem.

Nyilván mindenhonnan az jön, hogy a férfinak kell küzdeni, kezdeményezni, stb... De mi van, ha annyira szeretem, hogy ez engem nem tud érdekelni? Egyszerűen úgy érzem, nincs mit veszítenem azzal, hogy megpróbálom visszaszerezni....


2017. szept. 16. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod,de semmi garancia nincs rá,hogy érdemes.Lehet az is,hogy ő már pont le...arja az érzéseidet.Ami meg nem megy ugye,azt ne erőltessük!
2017. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Babaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.


"Nyilván mindenhonnan az jön, hogy a férfinak kell küzdeni, kezdeményezni, stb"

BABAAAAAAAAAAAAAAAAAZSÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚR



Ember vagy, ahogy ő is. Tégy, ahogy jónak látod.


És tanulj, gondolkozz.

2017. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Többieknek igaza van. Emberek vagytok, itt már nincs etikett.
2017. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!