Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engeszteljem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet, hogy mégse szakítson velem?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Ezt a kérdést én írtam ki, beláttam, hogy hülye voltam, szeretnék kibékülni a barátnőmmel. Szerintetek mit írjak neki? Mert amit eddig írtam, arra nem is reagált. azért lett mérges, mert kérdezte felhívhat-e az órái után, én pedig azt mondtam, inkább ne


2017. szept. 16. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyon túlgondolod


nyugodj le, várj néhány napot! :)

2017. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom túl, a telefont sem veszi fel nekem.. Soha-soha nem csinált ilyet
2017. szept. 16. 18:09
 3/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
42%
Vegyél neki egy Lamborghinit, ennyit igazán megérdemel egy nő egy kis veszekedés után!
2017. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon undok és bunkó voltál.

Talán írhatnál neki egy extra őszinte bocsánatkérő üzenetet.

2017. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azon túl,hogy írsz egy szívből jövő bocsánatkérő levelet és vársz,mást nem nagyon tehetsz. Lehet erre előbb kellett volna rájönnöd és mostmár késő,de reménykedjünk,hogy nem így van. Esetleg ha válaszol,akkor tisztázd vele. Kérd meg,hogy felhívhasd,hogy szóban is elmond és tényleg reméld a legjobbakat...
2017. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Babazsúr.


Tanuljatok inkább.


Rosszul láttad be hibád. Ha nem lennétek babák, egy beszélgetés elég lenne.


(Még hogy kiengesztelés... babazsúr.)

2017. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom rajta, hogy ilyen előzmények után nem válaszol.


Mindenkinél van az a pont, amikor betelik a pohár.

2017. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira tipikus. Eddig játszottad a megbántottat mert a barátnőd messze van, és nem tud csak úgy találkozni veled, bunkóztál vele, aztán meg hogy lepattintott már egyből tepernél.

Írd meg neki, hogy átgondoltad és rájöttél nagyot hibáztál, megbántad a korábbi viselkedésed stb. Aztán vagy meghatja, vagy nem. Ha szeret talán még megbékél.

2017. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, mégis meddig akarsz játszani? Hmmm?


Én a második ignorálásodra, meg belekötésedre kidobtalak volna.

Nem elég, hogy nem tudunk találkozni, ami szar,de te még bunkózol is olyasmiért, amiről én nem tehetek.


Egy távkapcsolatban luxus az ilyesmi, és nagyon remélem, hogy a barátnőd végre rájött, mekkora tapló vagy vele és a következő üzenetetek témája a szakítás lesz.

2017. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!