Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet ha leri*bancoztam?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántam, dühös voltam, csak kiakadtam, hogy régen elég sok pasival kavart. Nem mondtam rá konkrétan hogy ri*banc csak olyat mondtam amivel úgy érződött. Most ne írjátok hogy én vagyok a hibás mert ez egyértelmű, tudom én. Nagyon megbántam mert nagyon szeretem, de ha vissza is ír nekem elég flegmán meg minden. Azt mondta azért bánja mert velem komoly kapcsolatot akart...

Borzasztóan érzem magam most, egy hónapja vagyunk együtt egyébként, tudom ez nem sok de nagyon megkedveltem. Arra gondoltam elmegyek meló helyére ha végzett, pár szál rózsával. Mit gondoltok? (mindketten 19 évesek vagyunk)


2013. nov. 5. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Még hányszor kérdezed meg? Akkor is megmondták, hogy az a legjobb, hogy dobod a lotyót. Szerintem is!
2013. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rozsa+ bocsanat keres. Ha szeret megbocsajt , ha nem akkor buktal!
2013. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rózsa és egy puhár meleg tea (ilyen hideg időben jól esik az)
2013. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teperj, és tűrd hogy kéreti magát egy kicsit. A leri.bancozás egy nőnek legalább annyira fáj, mint amikor egy pasi farkára mondják hogy kicsi. Ahhoz hogy előtted kivel hogyan volt dolga, az ég világon semmi közöd, és ettől egy nő NEM lesz ri.banc. Az érdekeljen, hogy veled milyen. A rózsa egyébként jó ötlet, csak ne várd hogy könnyen megy majd.
2013. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy. Szakíts vele. egy nő sem érdemel olyan pasit, aki r-bancnak hívja.

Engem hívtál volna így akkorát lekeverek neked, hogy az utolsó dolog, ami kijön a szádon a saját fogad lesz.

2013. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Je Veux ***** válasza:

Én egy hónap után hagynám a francba az ilyen embert. Semmi közöd a múltjához, ha pedig nem tudod elfogadni, hogy volt neki előtted más, akkor keress egy szűz lánykát.


Az exem is ezt csinálta..nem is értem, hogy bírtam vele addig húzni. Folyton felhozta, majd olyan 1 éve lehettünk együtt mikor leqrvázott.

Tudod kinek van szüksége olyan emberre, aki ennyire bekorlátoz.. Mert nyilván ez a hozzáállás azt is jelentette, hogy nem tetszett neki, hogy voltak fiúbarátaim..

2013. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös ezt bírom, de amúgy hogy tudnád megvalósítani? Ha pl egy kicsit is lassabb a reakcióidőd, buktad a szájbavágást, és én pl egy ilyen esetben reflexből visszaütnék.
2015. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!