Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen sorozatot tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sorozatot tudtok ajánlani szakítás után?

Figyelt kérdés
Az Életem legrosszabb hete című sorozatot néztem meg és nagyon tetszett. Egyrészt mert nagyon vicces, másrészt meg mert esküvő volt benne, szép nő és az elit köreiben játszódik. Tudtok nekem még ilyesmi sorozatot ajánlani? Lehetőleg ne túl régit.
2017. okt. 6. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem barmi jo, ami lekot. Ha szereted a vegtelen dramazast, ha mindig kiderul valami elkepeszto titok ami uj szalat hoz a sztoriba es a szep noket / jo pasikat, nezd a Gossip Girlt, eleg mainstream, de nekem tetszett.

Meg jo sokat szakitanak benne.

2017. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor az most nekem való. Köszi! Esetleg valami nagyon vicces vígjátékot tud valaki?
2017. okt. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!