Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miért csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja a volt párom?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem 4 hónappal ezelőtt.Ő folyamatosan keres,találkozókra hív.Én rendre vissza utasítom,sőt a beszélgetésekben még nagyon partner sem vagyok.Pár hónappal ezelőtt neki lett egy másik párja,de a keresést nem hagyta abba,sőt nő létére borzasztóan tolakodóan udvarol.Állandóan azt figyeli hogy milyen nők lájkolnak engem, és pofátlanul kérdezősködik.Minden mozdulatomra a facen reagál valamit üzenetben,úgy hogy nem is vagyunk ismerősök már, és mellette ott van az az ember akit nagyon szeret,legalább is ez látszik a képeiből.Miért csinálhatja ezt?
2017. okt. 21. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevés az infó. Pl. miért szakított veled? Nyomós oka volt? Megcsalás, elhanyagolás? Mert ha ilyen okok miatt mondta ki, hogy vége akkor ő szerintem ezt csak elkeseredésében tette, nem pedig azért mert már nem szeret téged. Próbál a figyelmed középpontjába kerülni. Ebben az esetben az új kapcsolat sem arról szól, hogy mennyire szerelmes, boldog,csak belemenekült és egyben üzenet Neked, hogy féltékeny légy.

Ha csak simán elhagyott, hát az már érdekes. Vagy már ismerte a pasit, vagy megunta a kapcsolatotokat és most rájött, hogy az újjal rosszabb. Persze ez csak feltételezés a kevés információ ismeretében. (Korotok, kapcsolat komolysága stb. )

2017. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, miért csinálja, én tolakodónak érzem, szóval tiltanám, azt csá... éljen boldogan.
2017. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!