Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert irja ezt a volt parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert irja ezt a volt parom szakitas utan?

Figyelt kérdés
Szakitottam vele,mert a volt nojenek irkalt szexualus tartalmu uzeneteket. Egy napig konyorgott es azt mondta,megtesz mindent,hogy visszakapjon,majd masnap ugy dontott hogy hiaba felveszik az egyetemre,o kikoltozik orokre angliaba,hogy en eltudjam felejteni. Tegnap irta,hogy hianyzom neki mar most, wzon pedig meglepodott higy hqtarozottan azt mi ndtam hogy nem szetetnem folytatni,mivel o mondott olyat is,hogy ebben a kapvsolatban ennyi volt. Ezutan mondta,higy az elete reszeve valtam es nem a megszokasbol,hogy sokaig tartott a kapcsolatunk,hanem mas miatt. Es megakarja ptobalni,mint barat. Most ez mi?

2017. júl. 26. 08:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Pedig azt mondta,felejtsem el
2017. júl. 26. 08:45
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Hát.. Most már te vagy a legfrissebb volt nője, úgyhogy neked irogat. Biztos ez a hobbija neki.
2017. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen jött kétségbeesett kapálózás részéről, meg talonba tartás, hátha meggondolja magát és mégis könyörögne egy sort.
2017. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért írja, mert érzelmileg egy tini szintjén áll, össze-vissza beszél és kapkod. Kell ez neked?
2017. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv!



Szerintem az ember annál bonyolultabban működik, mint hogy a leírtak alapján meg lehessen bárkit ítélni.

Komolyan gondoltad, hogy az itt kapott válaszok segítenek megérteni azt, amiben te vagy benne?

Nyilván nem.

Csak megerősítésre vársz!

Ok.

Miben kell megerősítsünk?

...Jaaaa


Jól döntöttél!

2017. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2+ :-))
2017. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!