Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a kisfiammal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a kisfiammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történetem a következő lenne. Van egy 1 éves kisfiam, az apukájával már 7 hónapja szakitottunk. Neki már van egy barátnője akivel megvannak. Nekemis volt egy kapcsolatom de a napokban vége lett. Nem tudok érzelmileg elszakadni a fiam apjától. Még mindig szeretem... És rossz látni, hogy neki van más. Hogy legyek túl rajta? Gyerekkel alapból hátránnyal indulok ismerkedés téren, hisz kevesen vannak akik elfogadják más gyerekét. Volt valaki ilyen helyzetben?
2017. okt. 31. 18:10
1 2 3
 1/24 A legrosszabb ***** válasza:
88%
Csinálj neki finom vacsit, fürdés, pelus, hintőpor/popsikenőcs, szopi, elalvásig tutujgatás, aztán egy jó könyv/képregény/netes cikk, amibe elmerülhetsz. Nem tartom magam kreatívnak, mert ezek nagyon default teendők, de hogy ennyire nem vagytok képesek magatokat feltalálni, s ennyire függőek vagytok egy fütyitől, az már felháborító.
2017. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Miért is szakítottatok az apjával?
2017. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyelőre jegeld az ismerkedést, most foglalkozz a kicsivel.

Jön a szeparációs szorongás, stb. Ez nem az az időszak, amikor neki jó lenne, ha váltakoznak melletted a pasik.

Nagyobb gyerekkel ismerkedni is könnyebb.

2017. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Ne hallgass rá! Nő is vagy nemcsak anya! A gyereknek meg kell tanulnia, h másnak is vannak igényei, és neki is kell alkalmazkodnia.


Legyél igényes, vonzó, csinos.

Sok férfi attól tart h az ilyen anyukák pénzre hajtanak, biztosítsd róla, h nem!

Meg arról is, h a gyerek nem fog feszt a nyakán csüngni, lesznek közös esték, amikor a gyerekre más vigyáz.

Tedd azt mint a pasik. Ígérgess nekik olyanokat amikre vágynak, amiket hallani akarnak.

2017. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Az apját úgy tudnád elfelejteni, ha kisírod magadból, és az eszedre hallgatsz,h miért nem lenne jó, ha vele lennél.
2017. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Szomorú ilyet olvasni, de sajnos sok ilyen van. Talán érdemes lenne egy ideig egyedül is maradnod a kisfiaddal és szépen nevelni, gondoskodni róla. A következő néhány év meghatározó lesz a fejlődése szempontjából minden tekintetben. Igyekezned kell minél nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb viszonyokat teremteni körülötte, mindenekelőtt saját magadat is beleértve. Senki nem mondja, hogy könnyű lesz, de mindenképpen erre kell törekedned.
2017. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Ne érezd úgy, hogy emiatt hátrányban lennél. Nem csak anyuka, hanem nő is vagy! Nyilván így több a felelősséged és a teendőd, de ez semmit nem von le a nőiességedből.

Az apukáját pedig felejtsd el.

Maradj igényes, adj magadra, legyen pozitív kisugárzásod és legyél nyitott, erős és büszke.

2017. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Miért is lett vége?

Arra nem is válaszol :(

Szerintem nem hiztos hogy a férfi hibájából történt, v mikor a nő a LUDAS!!??

Igaz?

Ahogyan az én szakitasom sem az én hibámbol történt.

2017. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nekem is nagyon gyanús, hogy a nő a hunyó, de látod, hogy már a kérdés feltevéséért is lepontozott a gyorsreagálású femináci zászlóalj :DD
2017. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az apukával azért lett vége mert nem volt meg neki a fontossági sorrend. A munkajából kifolyólag nagyon keveset volt itthon és mikor itthon is lehetett volna velünk, inkább elment a haverokhoz. És meguntam.


A pozitív válaszokat köszönöm! A kisfiam a mindenem, és szerencsére anyukám imádja, alig bír ki nélküle 3 napot. Szokott olyan lenni hogy néha anyukámnál alszik én meg elmegyek kicsit barátaimmal kiereszteni a fáradt gőzt :)

2017. okt. 31. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!