Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jőttem, láttam, visszamennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jőttem, láttam, visszamennék az exemhez, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Három hete szakítottam az exemmel, akivel öt hónapja voltunk együtt. Úgy éreztem, mindketten alkalmatlanok vagyunk egy párkapcsolatra, ebből az ő sara, hogy elrontotta a környezete, de hát mindenki maga írja a sorsát. ( 38 éves, ebből 9 évet börtönben ült). Én sosem voltam kapcsolatpárti, ez számomra a gyerekvállaláshoz, családalapításhoz kőtődik. 24 éves vagyok, ezek a fogalmak egyre aktuálisabbak. Hosszú idő után ez volt az első párkapcsopatom. Illetve lehet, hogy most így szakítás utáni érzelmi torzulás is ez, de úgy érzem, ő vopt aze egyetlen férfi, akit igazán szerettem, és nem csak plátói módon. Ő is szeretett, tudom. De iszonyatosan egóból élő személy, mint aki kompenzál. Emellett mikor megismerkedtünk, még együtt élt az exével egy hónapig, akivel van két közös gyerekük, egy hónap után összeköltöztünk közös albérletbe. Valószínűleg nem mennék ilyen korán az összecuccolásra, csak éppen akkoriban járt le az előző albérletem, így kényelmi szempont is vopt ez. A hónapok során egyre inkább jött a felismerés, hogy szexuálisan baromi jól összeillünk, és imádjuk egymást, ő elfogadóan viszonyult az én heppjeimhez, bár nyilván ő is felhozta ezeket témának ( például hajlamos vagyok dühkitörésekre, ahogy ő is, DE ezeket épphogy egymásból nem hoztuk ki, mintha a másii fél a vilag kontrasztterapeutája lenne ilyen téren). Én viszont nem bírtam elengedni olyan dolgokat fejben, amik állandóan jelen voltak, például az örökös kifelé mutogatás, egójátszmák, mi megtehetjük... Illetve előfordult, hogy az én tudtom/engedélyem nélkül intézte a dolgaimat. Pl pultoskémt dolgozom, és elküldte a személyes adataimmal együtt az önéletrajzomat egy ismerősének, aki étteremtulajdonos, és mi nem jövünk ki jól egymással.

Illetve időszakosan gyorsozik, amit nem ítélnék el, ha nem lett volna sorozatos konfliktusforrás abból, hogy ő hisztizik, mivel nem tud aludni, pocsék volt a cucc. Bevallom, én sem vagyok józanéletű,de próbálok figyelni arra, hogy más életét ne piszkáljam, pl hagyjam aludni.

A lényeg, hogy epegem lett abból, hogy meg akarom menteni, mivel szeretem, de a bűnözői körök úgy elrontották, hogy sosem fog már valtozni bizonyos dolgokban. Igazából mindig a tenyerén hordozott, de én olyan típus vagyok, akinek ez kevésbé számít, mint hogy azt lássa, hogy a társa egészséges pszichéjű maradt a körülményeihez képest..

Kérdésem az lenne , hogy mit tennétek most a helyemben, egyszerűen nem bírom magamban elengedni, pedig én szakítottam vele, azóta nem kerestem, de ő igen, telefonon, aztán végül nem lett belőle találkozó, pedig aznap végül én hívtam fel újra.

Ennek már 3-4napja, de azóta is "meggyengültem", hiszen tudom, hogy nem alkalmas egy párkapcsolatra, de az életem részévé vált, és szeretem, nem tudom, akarjam-e egyáltalán elengedni.



2017. nov. 2. 11:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szulni jo par evig nem szeretnek meg, arrol meg, hogy vele "csinalni', arrop annyit, hogy marcsak azert sem jo otlet, mivel a sajat, par eves gyerekei is lelkiserultek, mivel hiaba imadja oket, mindent megad nekik amit csak tud, viszont evekig bortonben volt megszakitasokkal, ami miatt peldaul volt olyan eset, hogy mikor eppen kozosen nyaraltunk ketten, az exe kereste a paromat, muvel a gyereke megnemult. Kitotoztak, hogy azt hitte szegeny, hogy parom, vagyis apukaja bortonbe kerult ujra..ami szamara ugy volt talalva, hogy "apa messze, kulfoldon dolgozik". Szoval ilyen viszonyok koze gyereket jopar evig biztos nem szulnek, mas szemelynek meg jelenleg biztos nem, kesobb, ha ugy erzem, valakivel keszen allunk egy kozos csalad alapitasara
2017. nov. 2. 12:41
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

"DE rengeteg férfival egy szóbaállás, vagy néhány szex után be is fejeztem a viszonyt, jó érzéssel, bár ezekre a futó kalandokra büszke nem vagyok, de kellettek a fejlődésemhez, úgy érzem"

Akkor jó lenne még válogatás nélkül henteregned pár tucat pasival, ha csak eddig jutottál a fejlődésben...

Addig meg tetováltasd a mellkasodra, hogy "Kapcarongy".


Egyébként összeillő pár vagytok. Addig se mész normális férfi közelébe.

2017. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Költőnő? ***** válasza:

A felelősség felvállalása szép és jó dolog, de gondolom te is érzed, h így nem gömbölyű.

Persze most még lehet ez lázadás, izgalmas, meg még a frász tudja mi. Csak épp minél később kezd az ember változni, annál nehezebb. Nézd, ez a te életed, te tudod.

De mégegyszer leírom; itt nem a fickó a lényeg, hanem h benned mi történik.

2017. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Folyamatosan változok, és próbálom ezt pozitív, fejlődő irányban tenni
2017. nov. 2. 13:04
 15/20 Költőnő? ***** válasza:
Sztem te még nem állsz készen. Majd ha elég szarul leszel; talán. Vannak emberek, akiknek kell a gödör alja.
2017. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Volt egy oriasi "godor" idoszak, ami meg reszben tart. Amikor ugy erzed, ennel mar nincs lejjebb. Kûrva voltam es drogos alkesz...
2017. nov. 2. 13:13
 17/20 anonim ***** válasza:
12 évet lezúztam anno az éjszakában, a Vizo korszakban szóval láttam sokféle arcot és a mai napig összerakom a két kezem, hogy én kiléptem ebből a körből... :D Tudom, zsák a foltját de ha nem akarsz 10-20 év múlva azon keseregni, hogy hol csúsztál meg az életedben, akkor rohadt gyorsan felejtsd el a figurát. Viszonylag értelmeseket írsz, így gondolom nem azért nem tanultál tovább (és lettél pultos) mert amúgy hülye lennél... Így talán azt is fel tudod fogni, hogy egy férfi az nem ilyen. Ez a faszi nem férfi hanem egy sérült ember...
2017. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Vannak emberek, akiknek kell a gödör alja."

Valójában mindenkinek kell. Ha örvénybe kerülsz, abból csak úgy tudsz szabadulni, ha elengeded magad, hagyod, hogy levigyen egész az aljáig, aztán a meder alját elérve oldalirányba elrugaszkodsz. De ha nem örvényről hanem sima, száraz gödörről beszélünk, akkor is csak az alján tudsz felállni.

Ahogy én látom, kérdezőnek csak a régi pörgős élet hiányzik. A fickó mellett sohasem ért rá unatkozni, mindig megvolt a napi aggódni való, és most, a nyugodt "unalmas" életéből visszatekintve vonzónak látszik az az időszak.

2017. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ratapintottal erre is utolso, de ez a porges nem csak parommal volt meg mar elotte evek ota, de most a napokban ponz nyugi van. Es hat igen, en nehezen viselem a nyugodtsagot, megszoktam az oruletet
2017. nov. 3. 15:40
 20/20 Költőnő? ***** válasza:
Ok, ez eddig is egyértelmű volt. De mégis mit akarsz?
2017. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!