Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet írni vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet írni vagy sem?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban szakított velem a barátnőm akibe valóban szerelmes voltam. A baj az, hogy ő szeretett, de nem szerelemmel (ezt mondta). Többször írtam neki, hogy gondolja át (még egy évvel később is), sőt telefonon is beszéltünk egyszer, de ugyanazt mondta, hogy csak barátként találkozhatnánk. Viszont az utóbbi napokban újra sokat gondolok rá, és szívesen ráírnék, hogy mi van vele (itthagyta az egyetemet és visszament Bp.-re). Mit gondoltok? Természetesen nem tudok elképzelni barátságot vele hiszen szerettem és mindent megtettem érte korábban.
2017. nov. 4. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelműen tudtodra adta, hogy nem szeretne tőled semmit. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!
2017. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki. Nem akar semmit tőled.
2017. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintetek ez változhat? Azóta sincs senkije...
2017. nov. 4. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem változhat.
2017. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk érdekes, hogy a szakítás előtt még a jövőbeli terveinkről beszélt és a legjobb párnak nevezett... később ezt úgy magyarázta, hogy próbálta meggyőzni magát, hogy minden jó (és ezzel megoldani... persze úgy, hogy velem nem tudatott semmit...).
2017. nov. 4. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd rajta túl magad, ebből nem lesz semmi már. Csak neked kell már belátni végre.
2017. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, így kell tennem. Ezt már látom én is.
2017. nov. 5. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
lényegtelen, hogy nincs senkije. szeretnéd, ha azért menne vissza hozzád, mert "nem jött be neki az élet"?
2017. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!