Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Leszbikus lehetek? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lehetek? Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már 4 éve szakítottam az exemmel,nem tudom elfelejteni pedig már nem szeretem de minden nap az eszembe jut.. próbálkoztam többször is mással de senki nem olyan jó ......de ha arra gondolok hogy egy nõvel jövök össze.....már lehet nem gondolnék rá így........és minden nap

2017. nov. 9. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lol vagy
2017. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lelki gyenge vagy aki nem tud továbblépni, és nem leszbikus!!!
2017. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem vagy leszbikus. Egy leszbikus el sem tudja képzelni milyen egy férfival, sőt undorodik a szexualitás gondolatától férfival. Én úgy érzem, hogy te viszont nem. Te heteró vagy, esetleg maximum biszexuális, de semmiképpen nem vagy leszbikus.
2017. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-asnak van igaza
2017. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!