Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudok elengedni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok elengedni valakit?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, mert szeretem, de sajnos ő hozott egy döntést. Nem azért mert nem szeret, hanem mert megbántottam.
2017. nov. 28. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesélj, mennyire súlyos dologgal bántottad meg?
2017. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A körülmények fontosak!
2017. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki tényleg szeret, azt nagyon súlyosan, készakarva kell megbántani, hogy eldobjon.
2017. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De rajta kivűl szerethet téged más is és te is őt...
2017. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted még és tudod, hogy ő is szeret, akkor hívd fel vagy írj neki, és mondd el, hogy mennyire szereted. Semmi veszítenivalód nincs azzal, ha felkeresed és bocsánatot kérsz tőle. Próbáld meg visszaszerezni. Ha visszautasít ezután, akkor legalább tudni fogod, hogy Te megpróbáltad visszaszerezni őt és hogy mindent megtettèl azért, hogy helyre hozd a hibád! Hívd fel és beszéld meg vele! Ha szeret, nem fog bántani téged.
2017. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban nem lehetne megbeszélni a problémát? Egy megbántás miért tudja ezt eredményezni, hisz az életben még rengeteget kap az ember, akkor annak így kell végződnie? Furcsa:

https://www.youtube.com/watch?v=DSsGVc3Kpms

2017. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megbántás??


Ha Enegem szeret az a lány akit szeretek akkor már elnézést de 'lesz*rom hogy megbánt'


Én lennék a világ legboldogabb embere.


Nekem furcsa ez az ember aki így megbántódik és játsza az agyát miközben lehet más meg hasoncsúszna érted szeretne és elfogadna úgy ahogy vagy a hiáiddal együtt.


Ha ennyire el van magától szállva akkor keressen egy olyan lányt aki soha nem bántja meg a Mr tökéletest..


F29

2017. nov. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a sztori egyébként?
2017. nov. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg? Ha igazán szereted, akkor próbáld megbeszélni vele és kérj tőle bocsánatot!
2017. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!