Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy életetek pasijával/ csajával jártatok ( külső belső egyaránt az volt amire mindig is vágytatok)? Utána hogy lehet újra megfelelő embert találni?

Figyelt kérdés
félek hogy olyan magasra tette a mércét a legutóbbi barátom hogy most már mindenkit hozzá fogok hasonlítani,
2017. dec. 1. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Volt, nem is egyszer.Nagyon nehéz egy ilyen kapcsolat után kevesebbel beérni és mindig ott a félelem, hogy nem találok hozzá foghatót.
2017. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őt azért szeretted mert olyan volt amilyen.


De mást másért fogsz szeretni talán jobban is.


Nincs két egyforma ember de az érzés hogy fontos vagy neki és ő neked az köré épül és ez a lényege egy kapcsolatnak. Az összhang a harmónia.


A hasonlítás csak addig fog tartani amig teljesen fel nem dolgozod.


hibái exednek is voltak lásd be. Az első hibája hogy már nem vagytok együtt.


Azért mert az egyikőtök így akarta.


Nem a körülmények akarták így.


Lehet vár rád egy sokkal jobb férfi aki sokkal boldogabbá tesz sokkal jobban szeret.


f28

2017. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz olyan, akit szeretni fogsz, na meg nem is lehet egy skálán mérni a dolgokat, mert minden partnerét máshogy szereti, és másmiért van oda érte. Biztos lesz olyan is, akinél nem érzed majd a szikrát, ott valószínűleg elő fog jönni a volt barátod is mint mérce, de biztos lesz olyan akit meg fogsz szeretni, és bár lehet hogy valamiben az exedet jobbnak fogod látni, de mégis szeretni fogod.
2017. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem igen. de valószínűleg nem ő volt életem párja, ha vége lett.
2017. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

A kérdés paradoxon. Nyilván, ha már szakítottatok, akkor egyértelmű, hogy nem az életed párja. Az meg rosszat tesz, ha ráaggatod ezt a cimkét.


"hogy lehet újra megfelelő embert találni?"

Úgy hogy mostmár ténylegesen megfelelő embert keresel, mert az előbbi nem bizonyult annak.

2017. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanígy vagyok. 1 hete szakított. Fel sem bírom fogni. Minden annyira tökéletesnek hittem. Egy álom volt.. Úgy érzem soha nem találok nála jobbat. Sajnos nem azért szakított,mert nem szeret ,hisz éreztette is rendesen. Csak a távolság meg a munkám miatt alig tudtunk találkozni.
2017. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanez a helyzet. Egy hónapja lett vége. Nehéz feldolgozni. Egyelőre fogalmam sincs hogyan dolgozom fel a dolgot. Soha nem szerettem ennyire senkit.
2017. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7-es pacsi, 1 hónapja szakítanom kellett vele, mert megbízhatatlan... pedig nagyon szeretem, nem tudom, tudok-e valaha még egyszer ennyire szeretni... :(
2017. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!