Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik, ti miért léptek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti miért léptek túl hamarabb egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Pár hete lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak. Mai napig sírok, mert annyira hiányzik a barátom.. :(

Még a mai napig nem tudtam elengedni, pasizni nem akarok, még nem bírok velük találkozni, sőt beszélgetni se online, még nem állok rá készen...

A barátom már ugy látom elég sok új nőt jelölt be fészbukon és lájkolja a képüket...

Neki miért megy ilyen könnyen???

Neki nem hiányzok, vagy ennyit jelentettem?

Annyira fáj, hogy már elkezdett csajozni és elfelejt engem....:(

De nekem még nem megy az a baj, és olyan rossz, hogy ő ellenben már csajozik :(

Pasik, miért van ez???? :(

25 N



2017. dec. 4. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy a férfiakon kicsit később üt ki a szakítás.

Neked viszont lehet az kellene, hogy töröld közösségi oldalakról, hogy ne lásd ezeket, hogy miket csinál, úgy könnyebben megy majd az elengedés.

Legalábbis nekem ez segített. Próbálj meg tőle minél távolabb kerülni.

2017. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Másképp vagyunk programozva, de persze ez egyénfüggő.

Én nem szoktam a sebeim nyalogatni, mert nem leszek tőle előrébb, vagy jobban.

Ha gondolod szívesen meghallgatlak :)

F/26

2017. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva van, mire a nő túljut a szakításon, a férfi akkor fog elindulni a lejtőn. Már ha arról beszélünk, hogy mindkettő szerelmes. Egyszerűen a nők előbb foglalkoznak a veszteséggel, aztán érzik meg az egyedüllét előnyeit, míg egy férfinél előbb az ütközik ki, hogy újra minden estéje szabad, nincsenek veszekedések, majd utána üt be a nő és az addig megszokott életvitel hiánya. Jobb analógia révén, mintha egy hosszabb nyaralásra menne, és a végén szembesül vele, hogy nincs folytatás.
2017. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A férfiak ezt máshogy dolgozzák fel a természetükből adódóan. Hidd el, attól, hogy csajokat lájkolgat, belül még őt is biztos marcangolja a dolog, de egy férfival szemben elvárás, hogy legyen kemény és ne engedje az érzelmeinek, hogy úrrá legyenek rajta. Lehet, hogy benne több a sérelem az irányodba, mint ugyanez visszafelé, és könnyebben tudatosítani tudta magában, hogy ezt nem kell már tovább erőltetni.
2017. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az exeddel! Töröld és tiltsd le a francba. Simán lehet, hogy őt is kikészítette a szakítás, csak ő így próbálja feldolgozni. De az is lehet, hogy már a szakítás előtt sem érdekelted igazán. De kit érdekel ez már? Vedd tudomásul, hogy ő màr nincs veled, nem kellesz neki, az se izgatja, ha felfordulsz. Most a saját felépülésedre koncentrálj. Nagyon jól teszed, ha nem ugrálsz egyik ágyból a másikba. Hagyj időt magadnak a gyászra.Sírd ki magad, nyugodtan zárkózz be, bújj el a paplan alá, "halj meg". De azèrt két meghalás között mozdulj ki. Gondolom dolgozol. A munkádat ne hanyagold el. A hirtelen keletkezett szabadidőt meg igyekezz hasznosan eltölteni. Tegyél még egy nyelvvizsgát, tanulj még egy szakmát, önkénteskedj vagy alakítsd át a lakásodat, mindegy, csak ne az exedet nézegesd.
2017. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
4 éve hagyott el. Ma éjjel róla álmodtam. Egyéb kérdés?
2017. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A férfiakat pedig sokkal tovább kínozza általában a szakítás, de ahogy előttem is írták később üt be náluk a felismerés. Attól, hogy más lányokkal ismerkedik még nem biztos, hogy túl van a szakításon. A másik lehetőség pedig, hogy ő már jóval a szakítás előtt elengedett téged, már nem volt szerelmes, nem jelentett már neki semmit a kapcsolat.

Egyébként meg tiltsd le facebookon, ne nézegesd. Semmi értelme.

2017. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]


ld. 4. pont.

Nagyon igaz, legalábbis rám igen!

41f

2017. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez nem nem függő. Egyvalakit szeretek és várok rá nem tzdom meddig talán örökké.


F

2017. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jaj, direkt csinálja ezt a lájkolgatást...:D

Ne nézegesd már.

2017. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!