Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodja a barátom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodja a barátom már másodjára hogy megcsalom?

Figyelt kérdés

Már második eset hogy azt álmodta, hogy megcsalom. Elsőnek nem látott arcokat, csak engem, most pedig az egyik haverja volt, akivel csókolóztam, pedig nem szoktam vele még beszélni sem.


De mindig a jövőbeni közös otthonunkban történik.


Miért lehet ez?


2016. szept. 1. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az agy este azt dolgozza fel, ami nappal is foglalkoztatta, vagyis ha ilyeneket álmodik, akkor attól tart, hogy meg fogod csalni.

Ennyi.

2016. szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, valószínűleg fél attól, hogy megcsalod. Én sokszor álmodom azt, hogy megbántom páromat és kiábrándul belőlem. Közben szó sincs ilyesmiről. De nagyon szeretem, és féltem a kapcsolatunkat. Nem kell túldimenzionálni.
2016. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert fél, hogy elveszít, akár konkrétan attól, hogy tényleg megcsalod.
2016. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!