Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszi, hogy megcsalom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi, hogy megcsalom, de miért?

Figyelt kérdés

Baratom többször csak úgy kijelenti hogy én biztos megcsalom, és nemtudom hányszor mondjam már meg neki hogy miért csalnám meg? Nem tennék ilyet soha és senkivel nem tettem meg..de erre ezt kapom.

Viszont őt anno megcsalták az exei és ő is csalt már meg lányt.

Nekem kéne ezt kérdezni de mégsem teszem.

nemtudom mit csináljak mostmár.

van aki ezt érti?


19/L

A baratom 21



2017. febr. 6. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy véget akar vetni a kapcsolatnak csak akar egy indokot h tényleg véget vessen ?
2017. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 aikiboxer ***** válasza:
Van ilyen féltékeny pasi.
2017. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tud bízni benned, sőt szerintem senkiben sem. Hagyd rá, ezen kár vitázni. Én azt szoktam mondani, hogy "nem csallak meg, de ha Ennyire szeretnéd keresek valakit, csak hogy igazad legyen..." Vagy "igen, öttel is, most boldog vagy?" Általában ezzel ez a téma abba is marad...😊
2017. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

mindig mondja,hogy szeret

hozzáteszem a kapcsolatunk elején is mondogatta, mondtam is neki, hogy ne mondogassa mert fáj a feltételezése

2017. febr. 6. 16:17
 5/16 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

Mindenki magából indul ki ezt jegyezd meg egy életre. Nem dedós reflexió ez. A saját világnézetünknek magunk vagyunk az origoi. Magunkból építjük fel a világ nézetünket. Ezért nem érti sok ember, hogy xy miért szereti azt, amit ő mondjuk utál.


Ő csalfa. Őt is csalták. Téged is ilyennek néz magából kiindulva.

2017. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

igen-igen szerintem valamiért nem bizik bennem

de soha nem attam rá okot


köszönöm a válaszokat

2017. febr. 6. 16:18
 7/16 A kérdező kommentje:
5. kommentelő erre én is gondoltam ,csak örülnék ha abba hagyná a feltételezéseket és rájönne hogy nem fogom megcsalni, de hiába mondom neki..
2017. febr. 6. 16:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menekülj! Bizalom nélkül nincs szeretet, és ő láthatóan nem bízik benned. Lelki nyomorultakkal sosem fog működni egy kapcsolat normálisan, ráadásul ő is megcsalt már valakit, az ilyen nem hinném hogy változna. Ezt férfiként mondanom, szerintem keress normális kiegyensúlyozott srácot, ne ilyen debileket, mert lehúznak csak.
2017. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz. Őt már csalták meg, és ő is lépett félre. Előbbi az önbizalmához nem segít hozzá, főleg ha mellé a külsőd is mutatós. Az meg, hogy ő félrelépett csak azt támogatja benne, hogy meg lehet tenni. És ha képes volt rá simán feltételezi bárkiről. Azaz ha őnem képes hűségesnek lenni, más miért lenne az alapon feltételezi rólad is. El kéne beszélgetni vele, hogy azért, mert az önbizalmán csorba esett ne rajtad töltse ezt ki, hanem próbáljon meg bízni, mivel te nem adtál neki rá okot, féltékenynek lenni, de ez a viselkedés nem tesz jót egy kapcsoaltnak.
2017. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Magyarazd el neki hogy az elozo rossz kapcsolatait ne a mostanira vetitse ki, mert te ettol csak szenvedsz. Es bar sosem csalnad meg de elobb elhagyod mintsem ez megtortenne ha nem tud megbizni benned
2017. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!