Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ennyire idegesítő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire idegesítő az exem? Miért nincs a nőknek tartásuk?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele, lezártam, annyira nem is szerettem, csak jó volt, hogy volt egy kedves, szép odaadó csajom aki az ágyban is otthon volt. Aztán a szakítás után még írt, persze h én b.aasztam ki h legyek boldog, és reméli h megtalálom az utam. Erre letiltottam. Találkoztam vele az utcán, nem akart észrevenni erre oda mentem hozzá h mi van, nem is akar beszélni? Mondta h azok után h letiltottam nincs mit mondania. Majd pár napra rá kaptam egy sms-t h azok után amiket a kapcsolatunk alatt mondtam neki, nem hiszi el, hogy így viselkedtem, de nem akar rosszban elválni, és minden jót kíván. Most tiltsam le ott is? Ezek után mindig irogatni fog kétnaponta, hogy boldog legyek? És egy tanult, 3 diplomás nőről van szó..Pff. de kiábrándító!
2017. dec. 10. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Köpj föl és állj alá.
2017. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Lol...siralmas vagy :D :D adom az első hozzászóló véleményét :D
2017. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lol.

Te sem vagy szazas. Letiltod es csodalkozol, hogy o meg az utcan ignoral?

Agyam eldobom!

A stilusod alapjan nagy szivesseget tettel neki, hogy dobtad.

2017. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, te aztán hülye vagy.
2017. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy bohóc vagy!
2017. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora parasztot mint te vagy! Hogy tudsz tükörbe nézni?
2017. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De álszent vagy! Letiltod, de azért, ha meglát boruljon a nyakadba! Dobtad, ő pedig továbblépett és jól tette! Hagyd te is végre békén!
2017. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy szadista barom vagy. Nem elég hogy dobtad de még ezután is folyamatosan a lelkébe taposol.

Szerencsés nő hogy nem maradt veled.

2017. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te miattad. Te látod idegesítőnek. Valójában csak jókívánságot írt, amire te letiltottad, teljesen ok nélkül.

Utána természetesen nem akart veled érintkezni, de te zaklattad egy picit.

Utána csak furcsállotta, hogy egy kapcsolat után ilyenek vannak, mert ugye dedósan viselkedsz, ezért nyitott feléd, megbocsájtóan, hogy nem akar rosszba lenni, ne legyél húgyagyú. Erre te meg tiltani akarod, ÚJFENT OK NÉLKÜL.

Tiltsd.

E nőnek van tartása. Sokan példát vehetnének róla. És egyáltalán nem idegesítő. Teljesen korrekt, teljesen partner. Te vagy bölcsi kapitány.

2017. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha letiltottad, akkor mégis miről akarjon veled beszélni az utcán? Bocs, de ha valaki a neten kitöröl az életéből, az töröljön ki a valóságban, így az utcán is.

Szerintem teljes korrekt, amit SMS-ben írt a nő, inkább te tűnsz idiótának a kérdésed alapján.


22/N

2017. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!