Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éljem túl, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl, hogy ennyire naív voltam és megaláztam magam?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen engedek közel magamhoz bárkit is, és most bár nem kellett volna összejöttem egy sráccal. Hasonló, mint én a kapcsolatunk alatt végig mondta, hogy mennyire fontos vagyok és velem más. Aztán szakított velem, mert szerinte elrontottam a dolgokat.

Annyira jóvá akartam tenni, hogy 2 héten keresztül szinte minden 3. nap irtam, hogy ne haragudjon, csináltam neki kaját és folyamatosan bocsánatot kértem. erre letiltott, hogy szánalmas vagyok.

Persze most észbe kaptam, bár későn, és annyira rosszul érzem magam, soha nem veszítem el a büszkeségem és most megtettem, pedig nem is volt miért, hiszen neki azóta más van.


2017. dec. 13. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is ugyanebben a cipőben járok. F/18
2017. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas voltál. Tanulsz belőle és többet nem leszel az. Ennyi, lépj tovább, az önmarcangolással semmire nem mész.
2017. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Én azt mondpm te ettől jobbat érdemelsz, szeretted ezért tetted amit tettél ő viszont vélhetően nem volt korrekt és az elválásotok sem.


Talán szivességet is tett neked így hamarabb rád talál a boldogság.

2017. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Könnyű ezt mondani, de ne foglalkozz vele, az embert az érzései sok mindenre ráveszik és csak utólag jövünk rá, hogy mekkora hülyeségeket csináltunk :) és amúgy szerinte mit rontottál el? esetleg egy kort is írhatnál 25/l
2017. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
A kifejtést kihagyhattad volna, mert lóphaszt sem lehet megtudni belőle. Szóval ha nem sebesített meg halálosan, vagy rakott cián a levesedbe, akkor túl fogod élni a dolgot. Elég ha eszel, iszol, és lélegzel.
2017. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elofordul. Nekem is voltak regebben nagyjeleneteim, ciki de tanul belole az ember ez a lenyeg! En is bogtem mar lanynak, hogy mennyire szeretem csak egy eselyt adjon blablabla szokasos :D Aztan persze utolag rajottem, hogy nem voltam szerelmes csak elkepesztoen meg akartam dugni, meg jellemre egy hulyepcsa volt szoval egyebkent sem mukodott volna. De nekem is konyorgott mar lany, vagy jott el a hazunk ele meg ilyenek :D Mindenki csinal hulyeseget nem ciki utolag, hanem inkabb vicces :) Fogd fel tapasztalatszerzeskent, es nyugi fel ev mulva a srac nevere sem fogsz emlekezni.
2017. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én voltam már ennél sokkal égőbb, mégis élek. Ezen már nem tudsz változtatni.
2017. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad szarul, ezen átesik mindenki.

Az egyik exem betörte a redőnyömet mert nem álltam vele szóba... :D

Kérdés?

30F

2017. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd ha az a férfi akinek lesz elég türelme és szeretete téged megnyitni, feloldani, és kivívni a bizalmad, akkor oké, addig meg ne te kérj már bocsánatot.

Két ember összekerült most, akik mást akarnak. Ennyi történt. Miért kérsz ezért bocsánatot?

2017. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem akarsz ebből a tré helyzetből kiszálni a büdös életben és úgy aláz meg téged a gyökérjóska ahogy akar és te még örülz is neki, még te kérsz elnézést.


Mi a probléma? Már rég elhagyhattad volna de te nem te így akarod leélni az életed mert te annyira szereted hogy az csak na.. Hát sok sikert.

2017. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!