Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sokat veszíthetek azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszíthetek azzal, ha egész életemben csak egyetlen barátnőm van? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, a huszas éveink közepe táján járunk és mindkettőnk számára elsők voltunk szexuális és szerelmi téren is. Szeretjük egymást, de engem már egy ideje frusztrál, hogy nem szexeltem még mással. Sokszor kívánok meg más nőket, de megcsalni soha nem tudnám. Elhagyni sem akarom, mert szetetem és alapjába véve jól megvagyunk.

Elmondása szerint ő is gondolkozott ezen, hogy még senkivel sem volt, de ő se akar elhagyni.

Annyira nyíltak pedig nem vagyunk, hogy bevegyünk egy 3., esetleg 4. embert..


Szóval gyakran gondolkodom, hogy nem-e hagyok ki túl sok mindent ezzel, hogy egyetlen nővel szexelek egész életemben, viszont elhagyni sem akarom mert úgy érzem mégegy ilyen lányt nem találnék.



2017. dec. 18. 22:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy még egy ilyen lányt nem találnál, akkor mégis, mi lehet az, amit kihagysz miatta? Néhány "kóbor numera"?
2017. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Ne hallgass a sok idióta agymosott véleményére, miszerint párcsere meg swinger. Ezek nem normális dolgok. Az első néhány alkalom - ha minden tuti jól sikerül, ami nagyon ritka - talán izgalmas lesz aztán az is megy a levesbe mert újabb és vadabb és őrültebb dolgok kellenek hogy felcsigázzák az izgalmi szintedet.

Olyan mint a kábítószer, egyszer azon kapod magad hogy kiégsz lelkileg és már semmi nem tud örömet okozni.

Fantázia szinten teljesen rendben van hogy megfordul a fejetekben milyen lehet mással, de a valóság teljesen más mint a fantázia.

Nagyon-nagyon sok nővel voltam intim viszonyban, kipróbáltam velük ezer féle dolgot. Minegyik csak az újdonság miatt volt izgalmas, aztán megszokottá válik, ugyanúgy mint az érzelmek nélküli kapcsolatok.


Tudod mit nem adnék azért ha visszarendezhetném az életem úgy hogy egyetlen nővel éljem le? Olyan kapcsolat ritkán adódik az ember életében mint a tiéd, van akinek sohasem, mint pld nekem. NE TEDD TÖNKRE!

2017. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megléptem amire te vágysz. Életem LEGROSSZABB DÖNTÉSE VOLT még 20év után is sajnálom. Egyszerűen nem èdemelte meg az akkori párom + nincsenek akkora különbségek.
2017. dec. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm gimi első osztályába járt, amikor megismerte a férjét.

Ők is elsők voltak egymásnak minden téren.

Tudom, hogy sose voltak mással (a barátnőm biztosan). Most 39 és 41 évesek. Náluk boldogabb házaspárt nem ismerek.

Nem úgy nézem, hogy vesztettek volna valamit, sőt...!

2017. dec. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...jó tanács: másodjára minden punci ugyan olyan. Azt nézd, hogy milyen a kapcsolatod. Ha minden oké, akkor inkább abba fektesd az energiát, ne a" milyen lehet egy másik punci" - ba.
2017. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy mi olyan lényeges abban, hogy egy ember több másikkal is folytasson szexuális viszonyt élete során. Ez nem a Ferreronak a termék palettája, hogy végig kell zabálni az egészet, melyik milyen.


Érzelmi és szellemi sivárság az ami ezt a kénystert okozza.

F

2017. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem meglepő amit érzel, ez normális érzelmi reakció, sajnos a mai világ viszont még jobban sulykolja, hogy nehogy kimaradj valamiből! Ezt hívják FOMO-nak (Fear of missing out). Mindenkiben benne van kissé, de a média, FB, insta csak felerősítette.


Egyetértek az egyik előttem szólóval hogy egy párcserét, swinger klubbot nagyon-nagyon ritkán bír ki egy párkapcsolat.

Ilyenkor bizony mérlegelni kell és dönteni.

Sokan írták, és igaz, hogy szingliként sem könyékig tejfel az élet, lehet kapnál pár kósza numerát, de utána meg a stabilitás hiányzik. Bár nem ítéllek el, mert ha több emberrel tapasztal meg dolgokat az ember, később könnyebb lenyugodni és értékelni egy kapcsolatot.

2017. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja, sokat, pl: lekoptatások, nem válaszolások, tenni a szépet a hercegnőknek akik egyszer csak eltűnnek, átverések, lehúzások, lealázások. Ilyen álomittas dolgokról maradsz le.
2017. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem fogom soha a büdös életben megérteni... Szerinted egy másik csajon nem ugyanazok a lyukak vannak? Elárulom: de.

Onnantól meg a szex úgyis attól lesz jó, hogy megismeritek egymás vágyait, tesztek egymás kedvére, stb.


"nem éltem ki a vágyaimat"

Elég silány fantáziád lehet, ha annyi a vágyak kiélése, hogy másba dugod bele.

Érdekes, mi a párommal minden vágyunkat ki tudjuk élni - egymással.


Persze lehet állandóan másokkal hemperegni, de hosszú távon szerintem csak kiégnél tőle.

2017. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Dobd ki a tévét stb. Így megszűnik az elmebeteg egymosás hatása is. :)
2017. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!