Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy vészelnétek át az ünnepek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészelnétek át az ünnepeket egyedülálló nőként ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A volt párommal tegnap délelőtt ért véget 6 év után a kapcsolatunk. Már hónapok óta megromlott, pár hete már nem is éltünk együtt. A maradék holmiját tegnap vitte el.

Borzasztóan érzem magam. Hosszú idők óta ez lesz az első karácsonyom teljesen egyedül. Félek tőle, szomorú vagyok és úgy érzem sosem lesz ennek vége..

Ha voltatok már hasonló helyzetben, ti hogy csináltátok végig?


2017. dec. 23. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly télen lett vége a kapcsolatomnak. Akkor nagyon szarul éreztem magam, de ez a karácsonytól függetlenül úgyis bekövetkezett volna. Találj valami elfoglaltságot, amivel eltereled a figyelmed a témáról. Találkozz a barátaiddal, szüleiddel, stb.
2017. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Már két teljesen magányos karácsonyom volt.


Az elsőt az ágyban töltöttem, ki sem dugtam a fejem, utáltam az egész világot, és magam is, igyekeztem semmi karácsonyira nem gondolni.



A másodiknál rájöttem, hogy ez hülyeség. Korábban mindig a barátnőim voltak a karácsony felelősök, egy apró karácsonyi díszem nem volt. Összekaptam magma, vettem pár mécses tartót, egy fenyőágat, megvettem a vacsorára valót, megsütöttem a halat (először csináltam ilyet, de jó lett), és ünnepeltem egyedül.


Te is választhatsz, hogy melyiket akarod, élvezed egy kicsit az ünnepet, vagy magadba fordulva kibuksz teljesen.

2017. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nincsenek szüleid, barátaid? Itt csak az idő tud segíteni, semmi más. Ezt az időszakot fordíthatod magadra is. Foglald el magad, takaríts, süss, főzz, dekoráld ki a lakásod, nézz karácsonyi filmeket. Gondold azt, hogy ez csak pillanatnyi állapot, 10 év múlva már nem fog számítani.
2017. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jelenleg en is egyedul vagyok, es nincs jo karacsonyi hangulatom. N
2017. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

A saját hangulatodért kb 80%-ban te vagy a felelős, és a maradékért a világ.


Ha nincs karácsonyi hangulatod, akkor ne a világot okold.

2017. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem okolom a világot.

A helyzetem és saját magam miatt érzek így, pont ez a kérdés, hogy aki hasonló helyzetben van, az hogy próbál felülkerekedni :)

2017. dec. 23. 20:39
 7/19 anonim ***** válasza:

Próbálok nem gondolni arra hogy ez a nap mindig is sokkal szebb volt mint a többi 364, egész gyerekkoromban, majd a házasságom alatt. Délelőtt- napközben takarítok, mosok, szóval a nap nagy részét elcsapom hétköznapi dolgokkal.

Délután pedig csinálok egy forralt bort és nézek egy filmet.

Ha lesz hangulatom hozzá, felállítom a karácsonyfát. Ha pedig úgy érzem csak rontana a hangulatomon, inkább otthagyom összekötözve.


Én így igyekeztem túlélni az első magányos karácsonyomat, most a második ilyen pocsék karácsony is így fog telni.


Bár fel tudnám úgy fogni mint ahogy sokan mondják, ugyanolyan nap mint a többi.

2017. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez most szerencsétlenül jött ki, hogy pont karácsony előtt mondtátok ki, hogy vége, bár így meg a levegőben lógva, már külön lakva sem lett volna leányálom az tuti! :( Sajnálom. :(


Szüleid/testvér(ek) :( Nekem pont most van ilyen félig nyomott hangulatom (már elengedtem, csak most így egyedül nyomi a hangulatom, tavalyi karácsony jól sült el), amúgy sem rajongtam a karácsonyért sosem - apateista vagyok, nem összekeverendő az ateistával - de persze totálisan tiszteletben tartom akinek ez fontos, így a családommal fogom tölteni, ha nem dolgozom, be vagyok írva 24/24-be hál istennek, most örülök neki (szingliség 5 hónapja).


Kitartást! Fel a fejjel!

2017. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*Szülők/testvér után -> "opció?"
2017. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Írnám, hogy átmegyek, de családom van. Amikor elváltam a szüleimmel karácsonyoztam...Nem a legjobb dolog de jobb mint egyedül...40f
2017. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!