Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti írnátok karácsonyra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok karácsonyra az exeteknek?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, másfél hónapja már beszélni se akar velem, mert annyira elszartam a dolgot szakítás után. Mindketten tehetünk róla, hogy ide jutottunk de úgy kb. kétharmad részt az én hibámból. Ő már nem szerelmes belém állítása szerint, de én nagyon szeretem és újra akarom kezdeni vele.

Ti írnátok az exeteknek egy egyszerű karácsonyi üdvözlést?


Boldog karácsonyt mindenkinek!


2017. dec. 24. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akivel frissen szakítottam, neki inkább egy nappal korábban írtam, mert ez azért elég kétélű. A régieknek írok, már amelyik szóba áll velem. Ne azt írd, hogy boldog karácsonyt, hanem hogy kellemes ünnepeket és kérj bocsánatot azért amit elszúrtál, de nehogy az ő hibáit emlegesd! Ne lepődj meg, ha dühös lesz, és főleg ne reagálj rá, nem lehet ezt kiszámítani.
2017. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már korábban kétszer is bocsánatot kértem.
2017. dec. 24. 21:42
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Ahogy érzed, neked kell döntened, de ha rám hallgatsz hagyd, ne írj, csak rosszabb lesz!

Én tavaly megtettem, jól indult, megköszönte, beszélgetni kezdtünk, amivel reményt adott arra hogy talán újra összejöjjünk mert vágytam rá. A szüleim is ösztönöztek hogy hívjam el találkozóra ha nem probléma neki, mert ők kedvelték a lányt, és örültek volna ha újra összejönnénk. Nem találkoztuk, de viberen beszéltünk szóba, aztán megint előjött az a dolog ami a szakításunkhoz vezetett, én próbáltam nyugodt maradni, de felidegesített, aztán ő is ideges lett, megint összekaptunk, és annyira feszült voltam hogy kimentem sétálni hogy lenyugodjak, de nem sikerült, csak a karácsonyi hangulat amibe ki volt dekorálva a mi kis városunk csak jobban elnyomasztott, főleg az hogy tanúja voltam egy lány kérésnek ami akkor annyira szíven ütött hogy szó szerint elsírtam magam. Akkor napokig éreztem pocsékul magam, és ezt az érzést senkinek nem kívánom, mert nagyon rossz!


Engem így készített ki az hogy az exemnek simán Boldog karácsonyt írtam, és ez lett a vége hogy szar volt az ünnepem.... Ha nem írtam volna, nem lett volna ez.


Leírom még egyszer hogy rajtad áll mit akarsz tenni, de én így jártam amikor ezt megtettem.

2017. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: neked nem az exednek írt boldog karácsony üzenet tette tönkre a karácsonyodat, hanem hogy hagytad, hogy ideges legyél, ráadásul ezt kimutattad az exednek, akit eleve te kevertél a beszélgetésbe, ráadásul éppen karácsonykor, amikor a jóra kellene emlékezni.
2017. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!