Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy az exem majd' két éve könyörög, hogy fogadjam vissza?

Figyelt kérdés
Ha rám ír, udvariasan visszaírok, de nem találkoztunk a szakítás óta.
2018. jan. 3. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tőlem akár kínozhatod őt is, meg magadat is a végtelenségig, nem velem történik, szóval magasról szarok rá! xD
2018. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Irritál, de azért válaszolsz neki... hagyjuk már. Összejönnél vele, de csak szánalomból. Aha. Legyél teljesen őszinte magadhoz, és tedd azt, amit a szíved diktál. Kivéve persze, ha bántalmazás miatt szakítottál. Akkor viszont tiltsd le.
2018. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

€n 3 évig zaklattam az exem mert egy nagy hülye voltam...mindig válaszolt, kétes reményeket keltett bennem, minden szavában jeleket véltem felfedezni.

Ne kommunikálj vele, zárd le mert ugyan téged nem érdekel, benne iszonyú sebeket ejthetsz.

2018. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!