Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? A barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Egy ideje összeköltöztünk, minden szép és jó. De én szép lassan kiszerettem belőle. Ő viszont imád engem és nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem mint embert, de hónapok óta gyűlik bennem ez az érzés, és nem akarom vesztegetni az idejét. Mit tegyek? Sajnálom,hogy nincs valami nyomósabb okom, pl sok veszekedés, eltérések...

Bónusz: ha szakítunk, egy ideig nem tudok majd még elköltözni, szóval kínos a szitu...


2018. jan. 3. 11:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem érted amit írok. Én nem a lila ködös állapotról beszélek. Hagyjuk, légy boldog. 2-3 év alatt nem szabadna oda eljutni, hogy valaki a szakításon gondolkodik. Ha mégis eljutnak ideáig, akkor meg szakítani érdemes.
2018. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

#

Épp ezért kértem, hogy tisztázzuk már, kinek melyik fogalom mit jelent. Közölted, hogy nem. Így nyilván félreértem, bocsi, de nem vagyok gondolatolvasó!

2018. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Hajszold csak a megfoghatatlan szerelmet egész életedben. Te a szerelem érzésébe vagy szerelmes, nem az emberbe. Azaz kapcsolatfüggő vagy, kezeltesd magad. :D F
2018. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!