Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyieb kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyieb kerül egy szép nővel együtt élni / hó?

Figyelt kérdés
Sztem min. 400e :-)
2017. nov. 5. 07:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

attól függ hol veszed (IKEA v maszek? ) és persze, a részletektől. Mennyiért viszik házhoz, mennyit fogyaszt, milyen modell és mennyire energiatakarékos. Meg persze évjárat, mert nem mind egyforma... Aztán ott a karbantartás, az összeszerelés, adózni utána.


Hallod így összeszedve rohadtul nem éri meg....

2017. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Sokkal-sokkal több barátom, ülj le, egyes!
2017. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Rezsi fele + egyéb közös költségek fele (tisztítószerek, kaja, egyéb fogyóeszközök). Hogy ez mennyi, az a háztól függ. Mi az anyámra kéne 400 ezret költeni???

Igényes nőnek tartom magam de amint a párom kijelentené, hogy ő ruhát vagy sminket vagy bármi egyebet akar nekem venni kihajítanám mint macskát sz..ni.

2017. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ mit értesz szép nő alatt. A tényleges high end sokkal több. Azok nyilván nem állnak le dolgozó férfivel. A felső 30% aljára talán elég, az ő igényüket meg lehet még munkával keresni, ha valamilyen mérnök, vagy vállalkozó vagy.
2017. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Hát, egy magadfajta szőröstalpú provokátornak többe is fájna. Egy normális férfinak semennyibe.
2017. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
1%

#5

Ennyi fáj az igazság, hogy muszáj belém kötnöd ?

2017. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Ötöske, ki beszélt rólad? Nem te vagy a világ közepe. Eddig el sem olvastam, amit idepicsogtál.
2017. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező sorold már fel mire költenéd a 400-ezret?Érdekelne a lista.
2017. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%

Most véletlenül rákattintottam egy reklámra: egy szál átmeneti kabát 170 ezer jó magyar forint...

Egy high end kozmetikai termék (egy nyamvadt rúzs vagy alapozó, hogy te is értsed) 50 ezer. És egy nem elég!

Kozmetikus 20 ezer/alkalom, meg onnan felfelé. Persze nem csak egy sima szemöldök szedés. ;)

Nyirokmasszázs: 10 ezer egy óra.

Plasztikai sebész szóba se került, de a havi 400 elfogyott.

És akkor még nem evett: minden bio, organikus, és rettentően márkás. Nem tudom, mostanában nézted-e, hogy mennyibe kerül egy kiló biolazac, persze szigorúan az omega3 miatt, nem azért mert lehet vele villogni Instán. ;)

2017. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a szép nők úgy mégis, melyik világból pottyantak? Most lehetne itt álszerénykedni, de nem fogok, szép nő vagyok, aztán valahogy mégsem kerülök ilyen sokba. Ha annyira kíváncsi vagy rá, rezsi+kaja+háztartási cuccok/tisztálkodási eszközök+szórakozás nekünk egy hónapban KETTŐNKRE kijön 300 ezerből, és mi nem spórolunk. Ha esetleg elmegyünk nyaralni vagy valami extra költség van, akkor talán összejön ez a havi 400, de ez megint csak kettőnkre vonatkozik, nem csak és kizárólag rám.


Viszont ha neked a "szép nő" az a Feleségek luxuskivitelben c. műsorban szereplőknél kezdődik, akkor nagyon csúnyán alábecsülted azt a havi összeget. Egyéb esetben nem tudom, mit gondolsz, a szép nők miben különböznek a kevésbé szépektől, miért kerülnének az adott férfinak többe mint bárki más.

2017. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!