Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire jó ötlet írni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet írni neki?

Figyelt kérdés
A legutóbbi barátnőm másfél éve szakított velem (azóta 1-2 komolytalan kapcsolatom volt csupán). Mostanában sokat jár az eszemben... Másik városba költözött és a fb-on sem vagyunk ismerősök (én töröltem annak idején mert mindne előjel nélkül kilépett az életemből azzal az indokkal, hogy nem élet ki magát stb.). Arra gondoltam írok neki, hogy mi van vele ugyanis nagyon fontos volt nekem korábban (lehet most is az, ha mélyen magamba nézek). Nem haverkodni szeretnék (és nem is visszaszerezni mert ennek semmi esélye... hiszen próbálkoztam párszor a szakítást követő hónapokban).
2018. jan. 4. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem haverkodni és nem összejonni vele, akkor minek is írnál neki?!
2018. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán csak azért, hogy tudja, hogy nem vagyok közömbös iránta. Sajnos azt érzem, hogy ő volt életem szerelme, minden hibájával együtt.
2018. jan. 4. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha a lelked ez "megnyugtatja", akkor írj
2018. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod visszaszerezni, akkor mi a fenének írnál neki az erezéseidről? Semmi logika nincs benne. Milyen reakcióra számítasz? Hogy elolvad és te a képébe mondhatod, hogy nem akarod újra kezdeni vele? :D Másként meg ha nem érdekled, akkor meg azért lenne felesleges.
2018. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Négyessel nem értek egyet. Mi a logika?! Az, hogy több hónapja se tudja elfelejteni és ha ír neki két lehetőség van. Egyik, hogy a csaj azt mondja hagyja, és akkor már a kérdezőnek is eljut az agyáig, hogy hót leszarja a masik. Ekkor talán könnyebb lesz neki is "leszarnia". Ugyanis a kérdező még most is reménykedik és köztudott, hogy heves érzelmek közepette tesz olyat az emeber amit később megbán. Ebből adódik a másik variáciò, hogy esetleg megbocsát neki, mert elég ideje volt gondolkodni és/vagy ráébredni, hogy fontos-e az a másik. Ez esetben viszont ugyanúgy megnyugszik a kérdező, (hisz olvasd el a kommentet amit írt..)
2018. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit kellene megbocsátania, ha ő hagyta ott? Másrészt ha nem utasítja el, csak tovább fog reménykedni a kérdező, mert biztos vagyok abban, hogy valójában nagyon is újrakezdené. :) És ebben njncsen semmi rossz, csak ne hazudjunk már önmagunknak. :) Légyen az embernek büszkesége, főleg ha őt hagyták faképnél.


4-es voltam.

2018. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A helyzet az, hogy nem tettem ellene semmi rosszat, így nincs miért megbocsátania. Sőt élete egyik legnehezebb részében is mellette voltam. Egyszerűen azt mondta, hogy nem szerelmes és még élni akar, hogy megtalálja az igazit.
2018. jan. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!