Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg az én hibám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az én hibám?

Figyelt kérdés

a sztori? (hosszú)


tegnap dobtam ki a barátnőmet. tegnap este elment fürdeni, a mobilját az ágyon hagyta. 4 évig voltunk együtt, ezalatt soha nem néztünk bele egymás telójába. most is csak reflexből néztem oda amikor hallottam hogy üzenete érkezett. nem is foglalkotam volna ezzel de láttam h a legjobb haverom az. ezt írta: mikor tali? na innentől ember legyen a talpán aki nem nézte volna meg h mik a beszelgetés előzményei. abban a pillanatban szembesültem vele hogy megcsal a barátnőm. amikor belépett az ajtón és látta hogy a telóját nézem, majdnem hanyatvágta magát. elmesélt mindent. másfél éve van viszonyuk. azt mondta ez az én hibám...


másfél éve a barátomat kidobták a szülei. a barátnőmmel megbeszéltük h nálunk aludhat. ők ekkor találkoztak előszőr. a ház nagyon kicsi, csak egy ágy van. előszőr csak viccből, felvetettem hogy aludjunk mind a 3man a francia ágyban. utána, miután szemrebbenés nélkül belementek végül ez így is lett. engem a gondolattól is kirázott a hideg, h egy pasas mellett aludjak, közvetlen közel, ezért a barátnőm aludt középen.....hát igen... rossz döntés volt.


visszatérve a jelenbe, a csaj azt mondta, ezen az éjszakán miután elaludtam rengeteget beszélgettek, ekkor melegedtek össze..

az én hibám ?



2017. dec. 19. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a te hibád
2017. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom már rég nem a barátod.

És nem, nem a te hibád....akkor lennél hibás, ha újra kezdenéd vele. Szerencsétlen helyzet volt ez...nyilván meg lehetett volna oldani máshogy (kanapé, matrac, hálózsák), nem magatok mellé bevenni. Ez így alakult, már nem tudsz ezen változtatni...de szerintem inkább örülj neki, hogy még most kiderült, hogy mennyire álszent a "barátnőd".

2017. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem a barátom tegnap este óta, a barátnőm sem a barátnőm már. és soha se fogom újrakezdeni velük
2017. dec. 19. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Hááát azért ez így elég dúrva.


Szerintem ez nem egy éjszaka alakult ki de igazából mindegy.


Egy dolog számít döntse el kit szerete.


És ha szeret és téged akar stb akkor megbocsátasz e neki.


De ha a haverod a befutó akkor nincs is miről beszélni.



Nem a te hibád.


Az ő hibája.

2017. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudtommal ők már összejöttek... tegnap este óta
2017. dec. 19. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Rossz ezt olvasni is. Keress olyan haverodat akiben megbízol és menjetek kapcsolódjatok ki.

Majd megismerkedsz egy normálissal.


Amúgy a másfél év alatt nem tünt fel semmi hogy valami nem stimmel?


Megkérdezted tőle hogy másfél évig miért hazudott? Vagy szeretett csak mást is?

2017. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Haverodnak azért kiosztottam volna egy két kőbányi körívest, a biztonság kedvéért.
2017. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, velem is ez történt még 18 évesen. Csak ez félévvel az után derült ki miután szakítottunk, és a legjobb barátnőmmel még hónapokig ,,legjobb barátnők" voltunk. És ő vigasztalt amikor sírtam utána. Miközben... A barátnőm egy nagyobb veszekedés alkalmával bevallotta, és semmi bűntudatot és megbánást nem mutatott, szinte élvezte hogy így kicseszett velem. És akkor végleg megszakadt a kapcsolat közöttünk. A mai napig nem tudtam feldolgozni teljesen, borzasztó érzés. Amikor a számodra legfontosabb emberek szúrnak hátba és ott maradsz egyedül az érzéssel... nem tudsz kihez menni hogy vigasztaljon. Soha többé nem leszek képes bízni senkiben.
2017. dec. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem te voltál a hibás. Ez egy elég kemény sztori, nem irigyellek. Idővel jobb lesz csak ki kell bírni.. Azért a "barátodnak" is van bőr a képén rendesen.
2017. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnállak és kitartás. De nézd a jó oldalát: megszabadultál két olyan embertől akik ha bajba kerülsz nem segítenek semmit de még beléd is rugnak. Örülj neki hogy most derült ki nem sokkal később.

Tiszta lappal új életet kezdhetsz de járj nyitott szemmel.

2017. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!