Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Milyen okból hagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen okból hagytok el nőket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 09:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben:


Önző

Hazudozik

Mással is kavar(na)

Agresszív

Pszichológiai problémái adódnak hazugságaiból és agresszióból kifolyólag.

2018. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Ha önző, egoista, hisztis, dominálni akar felettem, házisárkánnyá válik, anyagias, érdek, számító, felszínes, hanyagolja és kevésbé szereti a szexet, hűtlen, nyíltan kacérkodó, nem lehet rá számítani semmiben, nem igazi partner sem társ, és nem ön magamért van velem, csupán érdekből vagy felszínes dolgokból. Dióhéjban ennyi!
2018. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

"Férfiak! Milyen okból hagytok el nőket?"


1. Ha van jobb (pl. szexben). Vagy ha kiderül, hogy kihasznál.

2. Ha még egyedül élni is jobb mint vele.

3. Ha a férfi megbolondult.

4. Ha azt hiszi, hogy a másikkal jobb lesz.

2018. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalna nagy valoszinüseggel szakitanek vele. A rendszeres hazugsagok (vagy igeretek be nem tartasa) is a bizalom elvesztesehez vezetnenek, ami szamomra elengedhetetlen egy kapcsolatban.


A legutobbi szakitasom oka pedig az volt, hogy egyszerüen azt ereztem, hogy mar nem szeretem. Igyekeztem megmenteni a kapcsolatunkat, megosztottam vele erzeseimet es nyilvan nem egyik naprol a masikra törtent, de mar jegyben is jartunk, benne egy vilag omlott össze. En viszont ezt tartottam helyesnek es az idö is ezt bizonyitotta. Azota ö boldog hazas, ket csodalatos gyerekkel. Es nekem is volt alkalmam megismerkedni valakivel, akivel nemsokara összekötjük az eletünket...

2018. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Elmebeteg volt konkrétan.
2018. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%

Nőként írok de itt sokan írjatok azt hogy kibújik a szex alól a nő... Nos az én 3 éves kapcsolatomban idovel egyre jobban kívántam a szexet ahogy telt az idő, egyre több és újabb dolgot akartam kipróbálni amit kozosen is meg beszeltunk korabban, a problema az lett hogy nem bírt el velem, már az is baja volt ha hozzabujtam este mert azt hitte szexelni akarok.

Ezt a egyre több szexet kb heti 2-3 minőségi időtöltés én kepzeljetek el nem napi otszor.

2018. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Vizesaram válasza:
100%
Egy kapcsolatnak mint az ermenek is ket oldala van. Ha nincs sok kompromisszum akkor a ket oldal nem fer meg egymassal. Ha a nejem jobbra akar menni jobbra megyunk, ha en balra, a kovetkezo alkalommal balra megyunk ennyi az egesz. Persze ez csak akkor mukszik ha mindket fel hajlando balra is meg jobbra is menni. Ha nem, akkor ket iranyba mennek.
2018. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak abban értünk egyet, hogy nem értünk egyet semmiben... :-(
2018. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

Majd' mindenkivel egyet értek, de, legjobban, a #9-cal értek egyet:

"Én értem kettest mert a kutya már olyan mint egy gyerek és általában előrébb van a kutyások szemében mint a párjuk...

Amiért én szakítani szoktam, elhidegülés, pár év múlva kevés szex, megcsalás úgy, hogy kapott 2 második esélyt.

De már nem szakítok többet, mert feladtam, hogy nővel normálisan lehet élni hosszan. 40F"

Én is, 60F

2018. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha már elhanyagolja a szopást, elvárom, hogy napi kétszer saját maga kezdeményezze.
2018. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!