Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom mert már nem szerelmes, zajlik a különköltözés. Elfogadtam viszont addig is folyton keresi a testi kontaktust, úgy ölelget és puszil ahogy eddig. Én elutasító vagyok de miért ilyen gyökér?

Figyelt kérdés

Ő hagyott el,pedig 8 évig udvarolt és volt belém szerelmes tini korától mire én megértem a kapcsolatra,és belészerettem.. Mégis ezt teszi, nem akarok tőle semmit. Ne nyúljon hozzám ha nem szeret. Nem vagyok senki játéka. Minden baj neki ha küzdenék az(Mert megpróbáltam helyrehozni de megkért fejezzem be mert nem érez szerelmet) Azóta elfogadtam,elengedtem. Kerestem munkát, interjúra megyek tőle 300 kmre,emiatt jó a kedvem. Erre azt mondja csak idegesíteni akarom,hogy ne lássa a szenvedésem. Nem is szerettem igazán mert ha szeretném nekem is fájna,meg küzdenék. Pedig megtettem. Nem értem miért játszik velem. Nem kaparok foggal-körömmel de elvárnám,hogy ne játszadozzon. Próbálok erős maradni de nehéz úgy,hogy éjjel hozzám bújik és reggel is arra kelek,hogy ölel. Mit tegyek,hogyan viselkedjek?

24 L/29 F.


2018. jan. 10. 07:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
En az exemhez hozza nem mertem volna erni ilyen helyzetben miutan szakitottunk :D Kirakott volna a sajat lakasombol is ugy mint a rajzfilmekbe, hogy a suvitesevel ahogy ordit kifuj a cuccaimmal egyutt :DDD Csak arra akartam celozni, hogy szedd ossze magad allj ki magadert! Mit kepzel ez?
2018. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek. Igen én is azt hittem, le is ültem vele de elutasított. Többször közölte,hogy nem szerelmes nem akar velem lenni. Ezek után nincs értelme tovább harcolni.
2018. jan. 10. 08:58
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, hát mert elérhetetlennek akart tűnni. :) minimum, hogy egész nap zokogsz és térden csúszva könyörögsz. Érted... amúgy nagyon jól teszed, hogy nem mész bele a játszmába. Még 1 beszélgetést érdemes megejteni. Te amúgy mit szeretnél?
2018. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem játszmázik, valószínűleg tényleg nem akarja már ezt a kapcsolatot. De évekig együtt voltak, gondolom úgy volt vele a csapból is az folyik, hogy mindenki dug mindenkivel, főleg exel, hát akkor még egy két potya numera belefér a távozás előtt.


Valószínűleg az is sérti az egoját, hogy a kérdező érett felnőtt emberként lereagálta a szakítást és most nem csúszik a seggében, hogy kegyeskedjen megdugni még őt egyszer. Ami jelzem, ha meg is történt volna, valószínűleg ugyanúgy nem változtatott volna azon, hogy a pasi nem akarja a kapcsolatot, de akkor ő lett volna nyeregben és minden úgy történt volna, ahogy akarja.


Bírd ki a maradék időt, hamarosan lesz munkád és elköltözhetsz. Addig próbáld ignorálni, amennyire lehet. Kitartást!

2018. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én szerelmet érzek, de ettől függetlenül tisztán látok és nem alázom meg magam. Emelt fővel akarok innen elmenni.
2018. jan. 10. 10:13
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

"Nem is szerettem igazán ..."


"Én szerelmet érzek, .."

2018. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#10 "Kérdező, vedd már észre, hogy nem szakítani akar veled a pàrod, hanem azt, hogy megmutasd, fontos neked. Ez egy játszma. Valószìnűleg elhanyagoltad az utóbbi időben, vagy nem jól éreztetted vele, hogy szereted. Erre ő szakított, hogy majd ha elveszíted, rájössz, milyen fontos neked és kaparsz utána"


Ez mégis milyen tanács?? :D Egy ilyen undorítóan játszmázós embertől pláne menekülni kell, nem pedig megbeszélni egy ilyennel bármit is. Kérdező csak annyit tehetsz, hogy következetes maradsz és továbbra is elutasítod, kitartás, most már csak nem tart sokáig.

2018. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi a lópénisz? Én ... nos nem vagyok egy zseni párkapcsolatok terén, de a szerelem csak egy biokémiai folyamat, ami előbb vagy utóbb leáll. Egy kapcsolatot nem lehet a szerelemre építeni, mert össze fog zuhanni. Sokkal inkább érdemes partnerségre építeni, mert amikor alábbhagy a szerelem, és már nincsenek olyan intenzív érzéseitek, akkor is helyén tudjátok kezelni egymást.

Amit a palid csinál az ... rendkívül szánalmas, és nagyon stupid. Legyél vele a lehető legflegmább, egyél sok hagymát, és mindig beszélj az arcába.

2018. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!