Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert nem szeret. Van esély, hogy újra lángra lobban?

Figyelt kérdés
Több mint egy évet voltunk együtt a barátommal. Hatalmas szerelemként indult. Voltak hullámvölgyeink, voltak hibáink és sajnos a kapcsolat első felében veszekedések is. De ezeket megoldottuk, együtt nyaraltunk külföldön, együtt éltünk. Mégegyszer momdom , voltak hibák, például az, hogy féltékeny típis vagyok. Nem az a nagyon vészes fajta, csak egy kicsit jobban mint az átlag. Mindegy. Karácsony után is volt egy "jelenetem" (ezeket én nagyon nyugodtan akartam megbeszélni mindig, semmi hiszti...semmi) és egy ilyen jelenetnél mondta, hogy ő nem érzi a kapcsolatot, nem szerelmes, nem tudja , hogy szeret e, és legyen vége. Még egy hétig nálam lakott, viccelődtünk , játszottunk, szexeltünk, de semmi csók. Mikor azt mndta, hogy eljott az idő, hogy hazamenjen, akkor össze futottunk, megbeszéltük, sírtunk ( ő is) , majd haza, másnap már jött is a cuccaiért , mindent elvitt, még szomorúnak sem láttam. Elszívtunk egy cigit, zokogtam. Sokszor átöleltük egymást, megbeszéltük hogy barik leszünk, de azért oda niggyesztettem neki, hogy "Egy kis ideig várok rád. Nem sokáig! Ha úgy érzed, hogy mégis szeretsz, hiányzom, írj! Kis ideig várok! 1-2 hétig max! Mosolygott, azt mondta "Megígérem, hogy ha így érzem , írok". Talán ott is könnybe lábadt a szeme. Majd elváltunk. Aznap este még beszélgettünk (vasárnap), ma már csütörtök van és vasárnap este óta semmi. Én nem írok, mert időt adok neki. De szerintetek? Van esély bármire is? Mit érezhet? Vajon hiányzom neki? Természetes ez egy férfinál, hogy nem ír? Egyszer tartottunk egy 2 hetes szünetet a sok vita miatt, és akkor minden nap írt , hogy mizu. Most már 3 napja semmi. Szerintetek?

2018. jan. 11. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Több mint egy évet voltunk együtt a barátommal."

A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. A barátodnál ez történt, és ez sajnos visszafordíthatatlan folyamat.

2018. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem maradhatott meg a szeretet?
2018. jan. 14. 10:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi marad a szerelem múltával, az javarészt a pár érettségén múlik. Örök életre is fenn lehet tartani egy másfajta szerelmet. Nem ezt a lángolóst, nem ezt az őrült, életveszélyes állapotot, hanem egyfajta boldog révbeérést. (Ami tulajdonképpen nem szerelem, de mivel külön szavunk nincs rá, ezt is szerelemnek hívjuk.) De sok ilyen és keserűbb csalódáson kell átesni mindkét félnek, mire megtanulja, hogy a szerelmet ápolni kell. Gondozni, mint egy ritka virágot, mert anélkül elsorvad.
2018. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!