Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok ezért a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a párotokat? Szakítási ok?

Figyelt kérdés

A barátommal évek óta együtt vagyunk,és szeretnék a problémámra valami megoldást találni ezért érdekelne mindenki tapasztalata.


Mi az együttlétek alatt mindig védekeztünk, bár számtalanszor vetült fel veszekedésben témaként hogy "nem fogja fel venni az óvszert". Mondtam neki akkor a gyógyszerre szavazok mert a megszakításos módszerbe nem bízom. Nem akarom kipróbálni.

Elmondása szerint " ne nézzen hü.lyének,tudja mit csinálna,a gyógyszert pedig nem engedi".


28.-kán jött meg és október 3.-káig tartott.

Az nap amikor megjött a vérzésem, nem akartam vele együtt lenni de erőszakoskodott. Utánam jött zuhanyzás közben , s akaratom ellenére próbálkozott, igaz 2 perc után abba hagyta de semmi védekezés nem történt.

Ebből lett a probléma. Összevesztem vele. Azóta egyáltalán nem keressük egymást.

Szakítanátok vele?

Másik kérdés: nagyon tartok tőle esetleg teherbe eshetek-e.

Mennyi ennek az esélye?

Nem tudom pontosan peteérésem mikor van, de az utóbbi 3 napban nagyon fájt a hasam.

Igazság szerint aggódom a kapcsolatomért is,de lenyugodnék ha megjönne majd.

Lenyugodhatok szerintetek?


2017. okt. 19. 16:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy gyökér. Meg te is. Már bocs.
2017. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
88%
az erőszakoskodás abszolút szakító ok
2017. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%

A kedves parod megeroszakolt. Komolyan a gyakori kell ehhez, hogy eldontsd, hogy egyutt akarsz-e maradni egy eroszaktevovel?


Reszemrol mar a kis beszolasainal is osszekaptam volna a cuccait, es megmutattam volna neki az ajtot, mert mar az elso bekezdes alapjan nyilvanvalo volt, hogy a faszid egy agybeteg, akivel nem kell szobaallni.

2017. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
83%
Gyógyszert mièrt nem engedi?? Ő egy balesetnek álcázott babát akar. Ha ilyen törtènt ott a 72 órás segìtsèg! Nem önbizalomhiányos?? Szerintem ìgy akar megfogni, csinàl egy gyereket ès nincs menekvès! Szakìts vele"de ő erőszakoskodott" elèg ok rá magàban, mintahogy a nem engedi a tablettát is. El vagy nyomva!!! Gyökèr pasinak van pàrja nekem meg nincs:( igazsàgos ez a világ!
2017. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok,szerintetek megnyugodhatok?
2017. okt. 19. 16:49
 6/52 anonim ***** válasza:
84%
Szóval megerőszakolt? Azonnal dobnám ki. És örüljön, hogy nem jelented fel.
2017. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
A szakítás az én fejemben is megfordult, hisz 95% az lesz, de nagyon aggódom a terhesség lehetősége miatt.
2017. okt. 19. 16:52
 8/52 anonim ***** válasza:
92%

Szerinten elnyerted a nap hülyéje címet


Akaratod ellenére meg--, tudod hogy ezt minek nevezik?


Nagyon minimális az esélye a terhességnek, de a szakításnak garantáltnak kellene lennie

2017. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
84%
Megeroszakolt a csavod, te meg itt gondolkodsz? Azonnal dobnam. Terhes meg nagy valoszinuseggel nem vagy, menstruacio alatt elhanyagolhatoan minimalis a teherbeeses lehetosege akkor is, ha beled elvez teljesen.
2017. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen,szakítok vele.
2017. okt. 19. 17:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!